fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Джоін Ап!

Join UP! — українська приватна компанія, заснована як турагенство у 2001 році. З 2010 року працює як туроператор. Має головний офіс у Києві, а також представництва у Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові, за кордоном — у Молдові, Білорусі та Казахстані.
Команда налічує понад 600 людей, а партнерська мережа в Україні — 19 власних агентств, 121 франчайзингове агентство та майже 7300 агентств-партнерів.
Туроператор мультипрофільний, може організувати будь-який вид відпочинку за індивідуальним чи корпоративним запитом. У фокусі три вектори: Welcome to Europe (Середземномор’я і класична Європа), Exotic Mood (екзотичні країні від Мексики до Балі), Arabian world (країни арабського світу).
Загалом у портфелі компанії більше 60 напрямків для подорожей у різні куточки світу. Вона є засновником та організатором щорічної туристичної події INSIDE TRAVEL INDUSTRY, спрямованої на розвиток туристичної галузі України.
Частка компанії на ринку виїзного туризму серед туроператорів складає близько 30%, за даними Мінекономрозвитку. У 2019 році Join UP! відправив на відпочинок за кордон понад 1 млн туристів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: