fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зал офіційних делегацій

Зал офіційних делегацій – місце комфорту та затишку для поціновувачів безпечної подорожі. Ми пропонуємо весь комплекс пасажирського авіаційного обслуговування преміум-класу в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Забезпечення комфорту та безпеки нашого клієнта під час обслуговування, економія його часу – наші пріоритетні завдання, які вміло втілює в життя високопрофесійний колектив.

Сервіс Залу офіційних делегацій дозволяє здійснювати обслуговування: офіційних делегацій; індивідуальних подорожей пасажирів, що слідують рейсами міжнародного та внутрішнього сполучення; пасажирів, що подорожують з дітьми; осіб з обмеженими фізичними можливостями; дітей, що слідують без супроводу дорослих, тощо.

Підприємство знаходиться на території відокремленого термінального комплексу, приміщення обладнані сучасною системою кондиціонування, вільною WI-FI зоною та цифровим телебаченням. На прилеглій території розташований власний паркінг, що знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: