fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДіЕлЕй Пайпер Україна

DLA Piper є міжнародною юридичною фірмою, в якій працює більше 4200 юристів в Північній та Південній Америках, Азійсько-Тихоокеанському регіоні, Європі та на Близькому Сході. Така глобальна присутність дає нам можливість надавати юридичну підтримку компаніям по всьому світі.
Ми робимо усе можливе для того, аби бути провідною міжнародною юридичною фірмою для бізнесу, надавати якісні послуги та створювати додаткову цінність для наших клієнтів.
Ми досягаємо цього за допомогою практичних та інноваційних юридичних рішень, що забезпечують успіх нашим клієнтам. Завдяки нашим командам та крос-секторальному підходу, який вони використовують у своїй роботі, ми надаємо послуги єдиного рівня якості з усіх питань, щодо яких до нас звертаються.
Серед наших клієнтів є міжнародні компанії, компанії з переліку Global 1000 та рейтингу Fortune 500, а також компанії, що розвиваються та є розробниками новітніх технологій у різноманітних сферах. Крім того, ми обслуговуємо понад половину компаній, зазначених у рейтингу Fortune 250 та майже половину списку FTSE 350 та їхні дочірні підприємства. Ми також консультуємо уряди та державні органи.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: