fbpx

Блєкшилд Кєпітал Менеджмент

Blackshield Capital Management LLC є керуючою компанією SEC Hedge Fund Blackshield Exponential Technologies LP.
Маючи великий досвід управління активами, ми зараз зосереджені на інвестуванні в акції інноваційних компаній та технологічного сектора з потенціалом для експоненційного зростання.
Ми об’єднуємо досвід, вишуканість, зв’язки та низку інвестиційних рішень, орієнтованих на клієнта, в центрі уваги незалежного інвестиційного бутіку.
Наша місія – захистити та збільшити капітал наших клієнтів. Допомогти їм отримувати стабільність у постійно мінливому світі, інвестуючи спільно з професіоналами, відповідально управляючи своїми активами.
Ми бачимо інновації та технології як довгострокові інвестиції, що забезпечує довіру до постійно мінливого світу. Ми використовуємо комбінацію стандартного аналітичного підходу та ретельний аналіз технологій та інновацій, що буде стимулом для експоненційного зростання.
Наш дисциплінований, прагматичний підхід підкреслює прийняття лише обгрунтованого ризику. Ми прагнемо до послідовної роботи, ми бачимо довгострокову перспективу, маємо глибоке розуміння фінансових ринків та їх взаємозв’язку.
Ми допомагаємо нашим клієнтам захищати та збільшувати свої активи через зміни світової економіки. Фактично, ми допомагаємо їм збагатити їх розуміння та змінюватися разом із світом.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: