fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес Сек’юріті Груп

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Консалтинг, Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Юридичні послуги
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2022 року
  • Сайт: http://bsg-ua.com
  • Керівник: Василь Федорович Паскал
  • Познайомитися з компанією

Компанія «Бізнес Сек’юріті Груп» — це колектив, в якому поєднуються багаторічний досвід, велика працездатність, професіоналізм та бажання працювати в команді.

Співробітники нашої компанії є фахівцями високого рівня в галузі економічної та кадрової безпеки, корпоративних розслідувань різного рівня складності для середнього та великого бізнесу.

Основні напрямки діяльності:

Корпоративні розслідування проводяться командою професіоналів у галузі розслідувань корпоративного шахрайства в гірничо-металургійній, енергетичній, банківській, телекомунікаційній, медійній, транспортній, сільськогосподарській, страховій та інших сферах. Нашими партнерами є понад 100 національних та міжнародних компаній, які є лідерами на ринках України, Європи та Азії. Наші послуги включають в себе: Forensic, Аудит бізнес процесів, Anti-fraud.

Послуги з економічної безпеки реалізуються у форматі комплексного супроводу та аналізу ризиків безпеки угод на всіх етапах циклу від формування потреби до виконання контрагентом договірних зобов’язань. Основна мета — виявлення та мінімізація ризиків нецільового використання коштів Замовника.

Послуги з кадрової безпеки надаються професійною командою у сфері виявлення та мінімізації ризиків і загроз, пов’язаних із персоналом і трудовими відносинами, тощо.

Функція «Корпоративний та конкурентний аналіз» реалізується у форматі вивчення та аналізу даних про внутрішнє та зовнішнє середовище бізнесу Замовника з метою виявлення інформації, яка може мати негативні економічні, виробничі, репутаційні наслідки для бізнесу, з оперативним доведенням її до вищого менеджменту Компанії та прийняття своєчасних оптимальних рішень щодо управління виявленими ризиками.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: