fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Білоцерківська агропромислова група

Приватне підприємство Білоцерківська агропромислова група розташована в центральній частині України. Історія компанії почалася в 1960 році.

Ми задовольняємо потреби людей у ​​високоякісних продуктах харчування, дотримуючись принципів порядності, чесності і відповідальності.

Фахівці нашого підприємства строго контролюють якість продукції на кожному етапі виробництва, аудит всіх технологічних процесів, і це забезпечує виробництво безпечних молочних продуктів. Наші лабораторії добре технічно оснащені, щоб забезпечити будь-який вид досліджень. Система управління якістю та безпекою харчових продуктів нашого підприємства заснована на міжнародних стандартах FSSC 22000, ISO 9001: 2008.

Наша продукція експортується в багато країн світу, і ми пишаємося тим, що нам довіряють.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: