fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БФ ГРУП

ТОВ «БФ ГРУП» було засновано в 2008 році. В період з 2010 по 2013 роки в рамках договору про спільну діяльність з ДП «МА «Бориспіль» щодо облаштування та забезпечення функціонування закладів громадського харчування і пунктів роздрібної торгівлі в сферах митної та безмитної торгівлі у терміналі F, ТОВ «БФ ГРУП» було облаштувано понад 2300 кв. м. приміщень сучасними об’єктами інфраструктури. В період з 2012 по сьогоднішній день, Товариство здійснює діяльність з надання послуг по пакуванню багажу пасажирам, які відлітають з МА “Бориспіль”. Також, ТОВ «БФ ГРУП» починаючи з 2016 року займається управлінням нерухомого майна в центрі Києва.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: