fbpx

БЕССАРАБІЯ-АГРО

Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕССАРАБІЯ-АГРО» (адреса розташування виробничих потужностей: Одеська область, м. Ізмаїл, Болградське шосе, 8а) (далі – ТОВ «БЕССАРАБІЯ-АГРО») – наразі одне з небагатьох економічно активних підприємств Одеської області, потужність підприємства складає 1000-1100 тон на добу, загальна продуктивність по переробці сировини досягає 365 000 тон на рік. ТОВ «БЕССАРАБІЯ-АГРО» створює значну кількість робочих місць, весь час збільшує податкові надходження до місцевого бюджету, приймає участь у розвитку інфраструктури міста Ізмаїл.

Основним видом діяльності ТОВ «БЕССАРАБІЯ-АГРО» є виробництво соняшникової та рапсової олії, шрота соняшникового та рапсового, пелет з лузги соняшника. Продукція підприємства здебільшого (понад 92% від загальної кількості) експортується до країн Європейського Союзу (Іспанія, Італія), Туреччини та ін. За час свого існування підприємство встигло зарекомендувати себе як стабільний, відповідальний і надійний партнер.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: