fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПІВДЕННИЙ Банк

Банк «Південний» — один із найбільших комерційних банків з українським капіталом, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі.

Банк входить до категорії системно важливих банків України за класифікацією НБУ та є частиною міжнародної групи з активами понад 1 мільярд доларів США.

Сьогодні банк обслуговує понад 700 тис клієнтів юридичних та фізичних осіб, яким пропонує повний спектр банківських послуг по всій території України через регіональну мережу, яка на кінець 2020 року нараховувала 97 відділень у 18 регіонах України.

Окрім стандартних банківських продуктів, у банку діють спеціальні програми для окремих сегментів клієнтів, зокрема для компаній агропромислового комплексу, харчової промисловості, сфери інформаційних технологій, морської сфери (судноплавних та крюїнгових компаній), енергетики, а також підприємств оптової торгівлі та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Головний принцип усіх продуктів і послуг банку «Південний» — максимум переваг для клієнта у поєднанні з простотою сервісів.

Банк «Південний» є одним із лідерів банківського ринку України, що підтверджується ключовими фінансовими показниками. За результатами дев’яти місяців 2020 року, банк увійшов до топ-3 найприбутковіших українських банків з приватним капіталом. Чистий прибуток банку за цей період склав 257 млн грн, що на 5,3 % вище, ніж за аналогічний період 2019 року.

У 2020 році банк визнано найкращим у спеціальній номінації «Вибір бізнесу» в рейтингу «Фінансовий Оскар – 2020» журналу «Бізнес» та отримав нагороду в номінації Focus on Digital за версією Mastercard.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: