fbpx

Азовська Кабельна Компанія

ТОВ «Азовська кабельна кампанія» заснована у 2000 році. Головна спеціалізація підприємства – проектування, розробка, виготовлення та поставка кабельно-провідникової продукції для об’єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки і умов експлуатації, таких як: атомні електростанції, офшорні проекти, в тому числі морські бурові кригостійкі платформи і причали, надводне і підводне суднобудування, метрополітен, металургійні, машинобудівні підприємства, порти, шахти, підприємства авіакосмічної, залізничної галузей і т.д.

Кабельні вироби компанії експлуатуються в різних кліматичних умовах – від крайньої півночі до тропіків. Географія поставок продукції АКК включає Данію, Німеччину, Китай, Південну Корею, Індію, В’єтнам і т.д. Азовська кабельна компанія володіє сучасним виробничим комплексом та науково-дослідним інститутом кабельної промисловості «УкрНІІКП», розташованим на 20 тис.кв.м., в компанії працює близько 500 чоловік.

Для виготовлення продукції використовуються сучасні матеріали провідних європейських виробників. На підприємстві впроваджена система менеджменту якості на відповідність стандартам ISO 9001, також в кампанії успішно впроваджена система екологічного менеджменту (СЕМ), що відповідає вимогам ISO 14001. Весь судновий кабель має сертифікат типового схвалення Морського Регістру Судноплавства.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: