fbpx

АВГ Креатив

AVG – одна з небагатьох в Україні та Східній Європі, яка надає повний спектр архітектурних і дизайнерських послуг: від підготовки архітектурної та дизайнерської концепції до повної реалізації проектів максимальної категорії складності. Наша інтернаціональна команда реалізувала безліч проектів по всьому світу – від Об’єднаних Арабських Еміратів до Китаю, Індії, Австрії, Грузії та інших країн Європи.

Наші унікальні та інноваційні рішення в галузі архітектури та дизайну інтер’єрів відзначені міжнародними нагородами – ми стали першою українською компанією, чий проект інтер’єрів ТРЦ Lavina Mall визнаний кращим в Європі за версією авторитетного міжнародного конкурсу International Property Awards, а в кінці листопада 2018 року AVG, в рамках EE Project Awards 2017, визнана кращою архітектурною компанією країн Східної Європи. Серед останніх досягнень компанії – перемоги в 3-х номінаціях всеукраїнського архітектурного конкурсу Ukrainian Urban Awards, наші проекти офісних центрів і багатофункціональних комплексів визнані кращими в Україні.

AVG довіряють найбільші девелопери і забудовники України, серед яких Українська державна будівельна корпорація “УКРБУД”, UDP, Taryan Group, ESTA Holding, A Development, BB Holding, Stolitsa Group. Наша компанія брала участь в розробці і реалізації штаб-квартир “УКРБУД”, ESTA Holding, «Газтрон», офісів ДТЕК і Фармак, а так же концепції і вигляду БЦ «101 Tower», БЦ «Леонардо»,, Ferrexpo, СIG,, головного офісу компанії KAN Development і інших найбільших компаній українського та міжнародного ринків, проектували серію комплексів Smart Plaza, працювали над рестайлінгом фасадів житлових комплексів і новим форматом відділів продажів УКРБУД. Ми працювали над такими великими і інноваційними об’єктами як Lavina Mall (включаючи парк розваг Galaxy), Retroville, Меганом, Ocean Plaza, Respublica, Smart Plaza Obolon, Smart Plaza Polytech, а зовсім недавно ми приступили до роботи над одними з найбільших ТРЦ в Східній Європі – Blockbuster Mall і River Mall.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: