fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одесагаз

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Історія нашої компанії починається з 1864 року, коли в місті Одеса був закладений завод з виробництва штучного газу, який застосовувався для вуличного освітлення.

Після підведення підсумків міжнародного тендера на вуличне освітлення міста 7 квітня 1864 року, між Одеською міською думою і підданим Баварії Августом Рідінгер був підписаний контракт про будівництво в Одесі газового заводу. Будівельним майданчиком заводу було визначено ділянку в Ливарному провулку (зараз – Газовий провулок). Одеса стала одним з перших міст України, в якому був відкритий газовий завод. Завод виробляв штучний газ, який представляв собою суміш водню, метану і окису вуглецю.

Світильний газ в Одесі виробляли з англійського вугілля, який за досить низькими цінами доставляли морем з Кардіффа (пізніше для виробництва штучного газу стали використовувати вугілля Донбасу). Щодоби завод виробляв 8 тисяч кубічних метрів газу. Цього обсягу було достатньо, щоб ліхтарники щовечора запалювали на вулицях Одеси безліч вогнів.

Все технологічне обладнання і навіть чавунні труби для газорозподільних мереж повністю поставлялися з-за кордону іноземними фірмами, а ліхтарні стовпи відливали в Одесі.

Станом на 1913 рік у вуличному газовому освітленні міста Одеса було задіяно понад 2000 газових ліхтарів з протяжністю газорозподільних мереж більше 80 кілометрів.

Сьогодні «Одесагаз» – потужне сучасне підприємство. До його складу, крім служб і відділів головного підприємства входять 14 управлінь по експлуатації газового господарства в районах Одеської області. Загальна протяжність газопроводів – 10 з половиною тисяч кілометрів і включає близько 450 газорозподільних пунктів, 2000 пунктів шафового типу та 900 станцій катодного захисту.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: