fbpx

Ascendis Consulting

Заснована в 1997 році, ASCENDIS є найбільшою консалтинговою компанією в Південно-східній Європі з командою що складається з 100 консультантів та координаторів, портфелем із понад 500 клієнтів і більше 7000 днів навчання, проектів оцінювання та тимбілдингів, проведеними за останні три роки.

За останні 15 років Ascendis зміцнила свої позиції як лідера ринку з найвищим валовим доходом (більше 7 млн. євро на рік).

Ascendis – європейська тренінгова компанія, сертифікована:

  • Міжнародним Товариством з питань управління людськими ресурсами (SHRM), Інститутом сертифікації в галузі людських ресурсів (HRCI)
  • Міжнародною асоціацією сертифікації Six Sigma (IASSC)

ASCENDIS є партнером по Південно-східній Європі та використовує ліцензійні продукти: Harrison Assessments (США), Celemi (Франція), Human Synergistics (США-Австралія), Blue EQ (США), Code of talent (власна розробка).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: