Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ

ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» є незалежною компанією з розвідки та видобутку нафти й газу в Україні та пишається тим, що є нафтогазовою компанією з великими знаннями в галузі, тісно співпрацює з місцевими органами державної влади, національними та міжнародними нафтогазовими компаніями, а також інвестує у соціальні проекти для місцевого населення.
Основними видами діяльності компанії є видобуток природного газу та газового конденсату, а також пошук та розробка нових родовищ нафти, газу та конденсату в Україні. В даний час компанія активно розробляє Білоусівсько-Чорнухинське і Північно-Яблунівське родовища в Полтавській області, а також активно вивчає можливості участі в розробці та освоєнні нових ліцензійних площ.
Компанія працює в Україні з 2001 року, попередня назва ТОВ «Кувейт Енерджі Юкрейн». У квітні 2014 року холдинг «Арабський Енергетичний Альянс» придбав 100% статутного капіталу українського підприємства у кувейтської компанії «Кувейт Енерджі», після чого відбулася зміна назви.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: