fbpx

SPENSERS

SPENSERS – одна з ведучих юридичних компаній в Україні, яка надає повний спектр юридичних послуг.
З моменту свого заснування в 2006 році під брендом Spenser & Kauffmann фірма не зупиняє свій розвиток. Бренд оновлюється під впливом сучасності й набуває більш лаконічного вигляду у формі SPENSERS.
Незмінною рисою компанії залишається керівний склад в особі Валентина Загарія, а також те, що фірма прагне надати своїм клієнтам найвищі стандарти юридичних консультацій та зразкового обслуговування.
Ми представляємо інтереси наших клієнтів у всіх сферах права, включаючи банківське та фінансове право, корпоративне право, злиття та поглинання, інвестиції, антимонопольне, конкурентне, податкове право, у сфері інтелектуальної власності та страхового права. Наші юристи та адвокати надають консультації та ведуть справи у сфері нерухомості та будівництва, захисту бізнесу, успішно представляють інтереси клієнтів у судових спорах.
Наразі ми успішно розвиваємо послугу forensic/asset tracing (розшук активів) та практику приватних клієнтів.
SPENSERS націлена на нове покоління юристів та європейський стиль юридичної фірми.
SPENSERS – Converting your legal problems into solutions.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: