АЛГОРИТМ ЮА

Компанія “ALGORITHM” сфокусована на професійному бухгалтерському супроводі. Це ключовий напрямок нашої роботи.

У компанії працюють провідні бухгалтери з багаторічним досвідом роботи в різних галузях. Співробітники компанії оперативно дізнаються про останні зміни в законодавстві, беручи участь у вирішенні нестандартних завдань в інтересах клієнта і відповідно до вимог контролюючих органів.

За умовами договору ми гарантуємо повну конфіденційність Ваших даних і якість виконання нашої роботи. Наша компанія приймає на себе виконання всіх функцій бухгалтерської служби Вашого підприємства, починаючи від складання первинних документів в режимі on-line і закінчуючи формуванням всього пакету фінансової та податкової звітності, здачею цієї звітності за встановленими адресами.

Шляхом синхронізації облікових баз даних, Ви володієте актуальною інформацією про стан розрахунків з покупцями і постачальниками. Звернувшись до нас, Ви отримаєте бухгалтерський відділ, укомплектований висококваліфікованими фахівцями, який не збільшує загальну чисельність Вашої компанії і професійно здійснює бухгалтерський і податковий облік.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: