БАНК СІЧ

БАНК СІЧ (АТ) – універсальний банк, заснований в 2011 році.
Пріоритетними напрямками діяльності банку є обслуговування середнього корпоративного та малого бізнесу, розвиток мережі відділень, а також платіжних терміналів
Регіональна мережа відділень представлена практично у всіх регіонах України. Головний офіс Банку розташований у Києві, регіональні дирекції відкриті у Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, Вінниці, Черкасах.
БАНК СІЧ має банківську ліцензію №260 від 21.11.2011р., Генеральну ліцензію НБУ на проведення валютних операцій на міжнародних ринках, ліцензії ДКЦПФР на професійну діяльність на фондовому ринку (брокерська діяльність, дилерська діяльність, андеррайтинг)
БАНК СІЧ є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації фондових торговців, Незалежної асоціації банків України, Асоціації українських банків, Асоціації «УкрСВІФТ». Встановлено співробітництво з інформаційним агентством «Thomson Reuters»
БАНК СІЧ є афілійованим учасником міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide, є дійсним членом платіжної системи «УкрКарт», Національної платіжної системи «ПРОСТІР» та емітенктом електронних грошей ХРАY
Згідно планової процедури оновлення рейтингової оцінки, 30.06.2020 р., Національним рейтинговим агентством «Рюрік» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг позичальника АТ «БАНК СІЧ» на рівні uaAA+ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний».

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: