fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АгріПерсоннел

AgriPersonnel – компанія з пошуку керівників в аграрному секторі. Заснована в 2011 році. На сьогоднішній день, наші послуги замовили більш ніж 200 компаній. Ми працюємо зі всіма регіонами України, а також здійснюємо пошук персоналу за кордоном.

Ми глибоко знаємо ринок праці в розрізі спеціалізації та особисто знайомі з більшістю успішних керівників та фахівців. Використовуємо комплексну інформаційну CRM-систему, яка містить більш ніж 55000 резюме і дозволяє використовувати минулий досвід роботи над вакансіями. Постійно розвиваємо взаємовідносини з Кандидатами та Рекомендавцями.

Наші послуги:

Пошук та підбір персоналу. Методи: Executive search, Headhunting.

Підготовка галузевих оглядів з питань заробітних плат і компенсацій.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: