Шкребець і партнери

Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» створено на базі Юридичної компанії «Шкребець і партнери», заснованої в 2002 році. На сьогоднішній день наша команда – це згуртований колектив однодумців, які досягли високого професійного рівня в результаті багаторічної щоденної участі в вирішенні спірних ситуацій в інтересах наших клієнтів.

Діяльність Адвокатського об’єднання спрямована не просто на надання юридичних послуг клієнтам, а й на встановлення довірчих, партнерських взаємовідносин, в процесі чого будь-яка проблема, для вирішення якої клієнт звертається за нашими послугами, стає нашою проблемою. Ми хочемо, щоб наш клієнт був упевнений в тому, що ми здатні однаково успішно знайти відповідь, як на окреме питання, так і здійснювати комплексний юридичний супровід бізнесу.

Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» має тривалий досвід роботи з контролюючими, перевіряючими і правоохоронними органами, дозвільною системою, значну практику в загальних, адміністративних і господарських судах всіх інстанцій, досвід проведення процедур банкрутства і примусового стягнення заборгованостей. Адвокати

Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» забезпечують захист інтересів клієнтів в рамках досудового розслідування і судового розгляду по кримінальним справам.

На даний момент Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» складається з 18 адвокатів, а також 4 помічників адвокатів та юрисконсультів. Клієнтська база налічує більше 100 постійних клієнтів.

Головний офіс Адвокатського об’єднання розташований в місті Харкові. Крім того, представництво Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» знаходиться в місті Києві.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: