fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Андрій Мельник і партнери

Адвокатське бюро «Андрій Мельник і партнери» займається представництвом інтересів фізичних та юридичних осіб у судах усіх інстанції та всіх державних органах (зокрема, фіскальних, митних, правоохоронних та ін.) та органах місцевого самоврядування. Також, надаємо консультації юридичним особам з питань ведення підприємницької діяльності, оподаткування, укладення договорів, контрактів, реєстрації, реорганізації, ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю, приватних підприємств, акціонерних товариств, іноземних представництв.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: