fbpx

Одеса HR

21/ 03/ 2019
01/

Повноцінна побудова HR-системи дозволить компанії уникнути багатьох проблем, які свідомо закладаються ще на етапі розробки ідеї бізнесу. Функціонал HRа – це забезпечення бізнесу інструментами управління підлеглими та побудови системи управління компанії.  Наявність в компанії менеджера по персоналу в більшості випадків ще не говорить про те, що HR функція виконується якісно і в повному обсязі.  Адже управління людським капіталом – це управлінська бізнес-функція, яка в першу чергу починається з керівника, – зазначила на відкритті зустрічі ЕBA Odesa HR HUB 21 березня Наталія Юрганова.

Світлана Дзюбенко розповіла про сучасні кросфункції, концепції, про життєві цикли компанії, розподіл відповідальності за людський капітал в компанії, піраміду стратегій та консалтинг в управління персоналом.

Головна ідея, яку зрозуміли і прийняли учасники зустрічі полягає в тому, у будь-якій організації перше і, мабуть, найголовніше, що визначає її успіх, – це наявність стратегії і зрозумілих цілей. Люди, що працюють в організації, повинні розуміти, куди рухається компанія, чого хоче досягти і за допомогою яких проектів вона має намір це зробити. А це означає, що стратегія повинна доноситися до персоналу, а будь-яке, навіть незначне, перетворення повинно бути підтримано впровадженою програмою, яка включає план комунікацій, комплекс заходів, таких як навчання, якщо це необхідно, підготовку групи opinion-лідерів – тих, на кого орієнтуються люди.

Спікери

1 / 2
Наталія Юрганова
голова HR Хаб Асоціації в Одесі, HR-директор ПАТ “ВО “СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР”, засновник проектів "Your choice", "Стратегія змін", приктикуючий психотерапевт.
Світлана Дзюбенко
засновниця компанії «Стратегія змін»
Наталія Юрганова
Світлана Дзюбенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: