Харків Податки та фінанси

31/ 05/ 2018

Електронні системи державних та комерційних закупівель ProZorro і Rialto (відповідно) покликані зробити процес використання державних коштів прозорим та ефективним, а корупційні схеми у закупівлях – неможливими. Так, завдяки ProZorro за 2 роки було зекономлено 5 млрд бюджетних коштів + більш ніж 45 тис підприємців відкрили для себе новий ринок збуту. Про взаємодію «бізнес-держава» та електронні системи говорили на засіданні Податково-фінансового комітету Асоціації 31 травня 2018 року.

Олена Парфенюк, керівник департаменту розвитку державних закупівель торгового майданчика Zakupki.Prom.ua, розповіла про можливості для бізнесу, які пропонує ProZorro; систему електронних закупівель і продажів Rialto; що продає держава (ProZorro.Продажі); і поділилась секретами успішної участі в тендерах.

Учасники також отримали корисні поради щодо підготовки переможної тендерної позиції й оскарження незаконних рішень від Олександра Нікітєнкова, керівника напрямку тендерного супроводу юридичної компанії «Права Справа».

Дякуємо експертам за насичену та інформативну зустріч!

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: