fbpx

Медична мережа Doctor Sam долучилася до світової спільноти Joint Commission International

17/ 08/ 2018

17 серпня 2018 року Медична мережа Doctor Sam долучилася до світової спільноти Joint Commission International і першою в Україні отримала Золоту медаль якості JCI!

Joint Commission International (JCI) заснована 1994 року найавторитетнішою агенцією США з акредитації у медичній сфері. Нині JCI співпрацює з організаціями охорони здоров’я у понад 100 країнах на п’яти континентах світу.

Акредитаційна програма JCI — це вимогливий набір стандартів, які представляють найсучасніші уявлення про безпеку пацієнтів та поліпшення якості медичних послуг. Кожна медична організація, яка прагне відповідати золотим стандартам якості JCI, має пройти комплексну і сувору перевірку експертами міжнародної акредитаційної комісії. І Медична мережа Doctor Sam чесно витримала це випробування, аби долучитися до міжнародної спільноти медичних установ, які гарантують своїм пацієнтам довершений сервіс, найвищу якість турботи про здоров’я та повну безпеку. Відтепер наше завдання — підтримувати й удосконалювати досягнуті результати, встановлюючи і поширюючи міжнародні стандарти якості JCI у медичній галузі України.

Що таке Золота медаль підтвердження якості (Gold Seal of Approval®) від JCI?

Акредитація JCI розглядається як золотий стандарт у глобальному медичному співтоваристві. Організація охорони здоров’я, яка відповідає строгим стандартам JCI, може з гордістю продемонструвати золоту медаль підтвердження якості як знак цього відмінного досягнення. Водночас це підтвердження того, що медична установа, котра отримала акредитацію JCI, віддана своїй місії надання якісної медичної допомоги у безпечному для пацієнта середовищі.

Що саме означає акредитація JCI для наших клієнтів?

 • Посилений контроль і гарантія повної безпеки пацієнтів, висока культура сервісу та бездоганний комфорт
 • Якісна сучасна медична практика, заснована на засадах доказової медицини
 • Чітка система менеджменту та запобігання ризикам
 • Ефективне управління та обіг інформації
 • Постійне удосконалення якості медичного обслуговування
 • Висока кваліфікація і компетентність персоналу
 • Регулярний моніторинг та оцінка якості, управління та лідерства

Обираючи партнером організацію з охорони здоров’я, яка є акредитованою JCI, ви можете бути впевненими, що отримуєте медичну допомогу за визнаними міжнародними стандартами. Першими в Україні отримавши Золоту медаль підтвердження якості JCI, Медична мережа Doctor Sam гарантує:

 • Глибоку відданість місії високоякісного медичного сервісу
 • Культуру безпеки для пацієнтів, відвідувачів та персоналу
 • Готовність пройти ретельну підготовку та перевірку
 • Бездоганну медичну практику, засновану на засадах доказової медицини, чітку систему управління да обігу медичної інформації
 • Лідерство в умовах постійного дотримання вимогливих стандартів

Сем Аганов, Генеральний директор Медичної мережі Doctor Sam

«Для нас вибір JCI як агенції з акредитації був очевидним. JCI залишається беззаперечним золотим стандартом міжнародної акредитації у сфері медичних послуг. Стандарти JCI часто оновлюються та відповідають сучасним світовим досягненням і тенденціям, що дуже важливо для нас і дозволяє нам і надалі удосконалювати свою роботу, аби повністю відповідати ним.

Отримання Gold Seal of Approval® першими в Україні стало потужним мотиваційним повідомленням для усієї команди Медичної мережі Doctor Sam, яка свідомо працює над безперервним підвищенням якості медичного обслуговування та безпеки пацієнтів згідно із загальносвітовими стандартами.

Акредитація JCI стала для нас стимулом для удосконалення й допомогла нам ствердитися у прагненні забезпечити максимально високий рівень якості і безпеки сервісу, що зосереджений на пацієнтах. Це є нашою метою і нашою спільною місією»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: