fbpx

MDRecruitment стала MDCONSULT

30/ 01/ 2020
  На початку 2020 року рекрутингова компанія MDRecruitment масштабувалась і тепер займається не тільки пошуком персоналу, а й надає повний спектр консалтингових послуг, що допомагають побудові ефективного бізнесу в Україні, під брендом MDCONSULT. Відтепер консалтингова компанія MDCONSULT буде вирішувати ключові завдання бізнесу у сфері управління людськими ресурсами, за допомогою рекрутингу, hr-консалтингу та автоматизації процесів. Компанія MDRecruitment на ринку з 2017 року. За цей час вона стала надійним партнером для своїх клієнтів: спеціалісти знаходили найкращих співробітників, створювали команди, розробили digital-продукт CVpool для швидкого та ефективного перегляду відеоспівбесід. У 2019 році запустили послугу «Консалтинг». Компанія масштабувалась — офіси розташовані у Києві, Одесі та Львові, але працює з клієнтами по усій Україні та з іноземними компаніями, які відкривають свій бізнес в Україні. Команда фахівців збільшується, новаторський комплексний підхід до надання послуг досяг переломного моменту, тому прийшов час зробити наступний крок на зустріч інноваціям та розвитку. Ребрендинг MDRecruitment проведено в рамках реалізації маркетингової стратегії, яка відображає ідею прогресивного розвитку компанії; сформульовані бачення і місія, які відповідають цій ідеї. Зміни торкнулися всіх візуальних і вербальних елементів бренду, фірмового стилю та сайту. «Щоб виконати поставлені завдання, ще восени минулого року ми приступили до підготовки ребрендингу. MDRecruitment було необхідно зробити черговий, логічний крок у своєму розвитку. Оптимізуючи процеси компанії, ми підвищуємо ефективність бізнесу і допомагаємо створити міцну команду — так ми бачимо нашу місію», — коментує Марія Добік, генеральний директор MDCONSULT. MDCONSUL надає бізнесу такі послуги, як: рекрутинг — підбір персоналу на будь-які позиції, підбір IT-спеціалістів; HR-консалтинг — консультування керівників та діагностика та формулювання завдань бізнесу; системний HR-аудит компанії; автоматизація — впровадження системи відеоспівбесіди кандидатів. «MDCONSULT – обєднуємо людей та інновації для трансформації вашого бізнесу».

На початку 2020 року рекрутингова компанія MDRecruitment масштабувалась і тепер займається не тільки пошуком персоналу, а й надає повний спектр консалтингових послуг, що допомагають побудові ефективного бізнесу в Україні, під брендом MDCONSULT.

Відтепер консалтингова компанія MDCONSULT буде вирішувати ключові завдання бізнесу у сфері управління людськими ресурсами, за допомогою рекрутингу, hr-консалтингу та автоматизації процесів.

Компанія MDRecruitment на ринку з 2017 року. За цей час вона стала надійним партнером для своїх клієнтів: спеціалісти знаходили найкращих співробітників, створювали команди, розробили digital-продукт CVpool для швидкого та ефективного перегляду відеоспівбесід. У 2019 році запустили послугу «Консалтинг». Компанія масштабувалась — офіси розташовані у Києві, Одесі та Львові, але працює з клієнтами по усій Україні та з іноземними компаніями, які відкривають свій бізнес в Україні. Команда фахівців збільшується, новаторський комплексний підхід до надання послуг досяг переломного моменту, тому прийшов час зробити наступний крок на зустріч інноваціям та розвитку.

Ребрендинг MDRecruitment проведено в рамках реалізації маркетингової стратегії, яка відображає ідею прогресивного розвитку компанії; сформульовані бачення і місія, які відповідають цій ідеї. Зміни торкнулися всіх візуальних і вербальних елементів бренду, фірмового стилю та сайту.

«Щоб виконати поставлені завдання, ще восени минулого року ми приступили до підготовки ребрендингу. MDRecruitment було необхідно зробити черговий, логічний крок у своєму розвитку. Оптимізуючи процеси компанії, ми підвищуємо ефективність бізнесу і допомагаємо створити міцну команду — так ми бачимо нашу місію», — коментує Марія Добік, генеральний директор MDCONSULT.

MDCONSUL надає бізнесу такі послуги, як: рекрутинг — підбір персоналу на будь-які позиції, підбір IT-спеціалістів; HR-консалтинг — консультування керівників та діагностика та формулювання завдань бізнесу; системний HR-аудит компанії; автоматизація — впровадження системи відеоспівбесіди кандидатів.

«MDCONSULT – об’єднуємо людей та інновації для трансформації вашого бізнесу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: