МАУ запровадила преміум-економ клас на середньомагістральних рейсах

14/ 03/ 2019
  Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» запровадила сімейство тарифів преміум-економ класу на своїх середньомагістральних рейсах. До цього преміум-економ клас пропонувався виключно на далекомагістральних маршрутах МАУ. Сімейство тарифів преміум-економ зацікавить, перш за все, тих пасажирів, які бажають придбати квиток з повним набором послуг – багажем, харчуванням та вибором місця в салоні. Продукт «преміум-економ» включатиме перевезення двох валіз вагою до 23 кг кожна, одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг та розмірами 55х40х20 см, а також додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами 40х30х10 см. Також до вартості квитка входить харчування. За бажанням пасажир може безкоштовно замінити його спеціальним меню – вегетаріанським, кошерним, дитячим, без вмісту свинини, морепродуктами або ж індійським сетом «Пряна Індія» - не пізніше, ніж за 36 годин до вильоту. Також для цього сімейства тарифів пропонуються безалкогольні – чай, кава, сік – та алкогольні напої – вино та пиво. Окрім цього, ті, хто подорожує преміум-економ класом, зможуть пройти реєстрацію в аеропорту біля стійок бізнес-класу без збору за надання посадкового талону за 2 години до вильоту, безкоштовно обрати собі комфортне місце в режимі онлайн ще під час бронювання,  або ж за 14 днів до відправлення рейсу, використовуючи інструмент керування бронюванням на сайті МАУ. Їм також надається можливість пріоритетної посадки на борт. Ще одна перевага даних тарифів – це їхня гнучкість та мінімальна кількість обмежень, що дозволяє пасажирові безкоштовно змінювати дату та час вильоту, а також зробити повернення вартості квитка в повному обсязі. Квитки можна придбати на офіційному веб-сайті перевізника, в касах, а також у агентській мережі.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» запровадила сімейство тарифів преміум-економ класу на своїх середньомагістральних рейсах. До цього преміум-економ клас пропонувався виключно на далекомагістральних маршрутах МАУ.

Сімейство тарифів преміум-економ зацікавить, перш за все, тих пасажирів, які бажають придбати квиток з повним набором послуг – багажем, харчуванням та вибором місця в салоні. Продукт «преміум-економ» включатиме перевезення двох валіз вагою до 23 кг кожна, одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг та розмірами 55х40х20 см, а також додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами 40х30х10 см.

Також до вартості квитка входить харчування. За бажанням пасажир може безкоштовно замінити його спеціальним меню – вегетаріанським, кошерним, дитячим, без вмісту свинини, морепродуктами або ж індійським сетом «Пряна Індія» – не пізніше, ніж за 36 годин до вильоту. Також для цього сімейства тарифів пропонуються безалкогольні – чай, кава, сік – та алкогольні напої – вино та пиво.

Окрім цього, ті, хто подорожує преміум-економ класом, зможуть пройти реєстрацію в аеропорту біля стійок бізнес-класу без збору за надання посадкового талону за 2 години до вильоту, безкоштовно обрати собі комфортне місце в режимі онлайн ще під час бронювання,  або ж за 14 днів до відправлення рейсу, використовуючи інструмент керування бронюванням на сайті МАУ. Їм також надається можливість пріоритетної посадки на борт. Ще одна перевага даних тарифів – це їхня гнучкість та мінімальна кількість обмежень, що дозволяє пасажирові безкоштовно змінювати дату та час вильоту, а також зробити повернення вартості квитка в повному обсязі. Квитки можна придбати на офіційному веб-сайті перевізника, в касах, а також у агентській мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: