fbpx

M&A in Ukraine: Catching the Rebound

29/ 04/ 2021
  20 травня 2021 р. Aequo спільно з виданням Юридична практика проведе онлайн-конференцію «M&A inUkraine: Catching the Rebound». На заході будуть представлені результати комплексного дослідження ринку злиттів і поглинань в Україні — спільного проєкту спеціалізованого авторитетного інформаційно-аналітичного ресурсу Mergermarket (Великобританія) та юридичної фірми Aequo. У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ: Огляд ринку М&A в Україні. Презентація результатів дослідження.  Фактори попиту на українські активи: економічний, політичний та правовий бекграунд українського ринку M&A.  Процес укладання угод: нова нормальність. Найбільш активні галузі в M&A. Лідери та аутсайдери.  Прогноз: на що очікує ринок M&A. Драйвери зростання. МОДЕРАТОРКА: Анна Бабич, партнерка, AEQUO СПІКЕРИ:   Ігор Верхогляд, керуючий партнер, Soul Partners Надія Казначеєва, директорка з інвестицій, UMG Investments Андрій Носок, керуючий директор, прямі інвестиції, Dragon Capital Юлія Сичікова, директорка AVentures Capital Віталій Струков, керуючий партнер, BDO, Україна До участі запрошуються власники, топ-менеджмент, керівники юридичних департаментів великих українських та міжнародних компаній. Участь у заході безкоштовна за попередньою реєстрацією. Робочі мови: українська, російська. Реєстрація за посиланням. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

20 травня 2021 р. Aequo спільно з виданням Юридична практика проведе онлайн-конференцію «M&A inUkraine: Catching the Rebound».

На заході будуть представлені результати комплексного дослідження ринку злиттів і поглинань в Україні — спільного проєкту спеціалізованого авторитетного інформаційно-аналітичного ресурсу Mergermarket (Великобританія) та юридичної фірми Aequo.

У ФОКУСІ ДИСКУСІЇ:

  • Огляд ринку М&A в Україні. Презентація результатів дослідження. 
  • Фактори попиту на українські активи: економічний, політичний та правовий бекграунд українського ринку M&A. 
  • Процес укладання угод: нова нормальність.
  • Найбільш активні галузі в M&A. Лідери та аутсайдери. 
  • Прогноз: на що очікує ринок M&A. Драйвери зростання.

МОДЕРАТОРКА:

Анна Бабич, партнерка, AEQUO

СПІКЕРИ:  

  • Ігор Верхогляд, керуючий партнер, Soul Partners
  • Надія Казначеєва, директорка з інвестицій, UMG Investments
  • Андрій Носок, керуючий директор, прямі інвестиції, Dragon Capital
  • Юлія Сичікова, директорка AVentures Capital
  • Віталій Струков, керуючий партнер, BDO, Україна

До участі запрошуються власники, топ-менеджмент, керівники юридичних департаментів великих українських та міжнародних компаній.

Участь у заході безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Робочі мови: українська, російська.

Реєстрація за посиланням.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, SamsungElectronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найбільш інноваційною юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: