fbpx

Людмила Волкова приєдналась до команди AVELLUM у сфері вирішення спорів

04/ 11/ 2020

Людмила Волкова приєдналася до команди AVELLUM у якості радника, що спеціалізується у сфері вирішення спорів. Вона представлятиме інтереси клієнтів у сфері вирішення спорів в українських судах, в арбітражах, а також з питань адміністративного права.

Людмила Волкова має більше 17 років досвіду юридичної практики в усіх напрямках сфери вирішення спорів.

До переходу у сектор юридичних послуг вона працювала на посаді судді Харківського окружного адміністративного суді, а також у державному адміністративному секторі.

Людмила викладає у Національній школі суддів України та є сертифікованим тренером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Вона також була членом Ради суддів України.

Людмила Волкова увійшла до списку Rising Stars у сфері вирішення спорів за версією рейтингу The Legal 500, одного з найпрестижніших юридичних видань у світі. Дослідження Ukrainian Law Firms 2020 відзначає Людмилуяк провідного юриста у сфері вирішення спорів.

Людмила Волкова має диплом магістра державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Вона також отримала юридичну освіту в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: