fbpx

Логістика в умовах карантину – як працює група компаній ZAMMLER

24/ 03/ 2020
  Пандемія коронавірусу COVID-19 впливає на світову економіку та кожен бізнес зокрема. Призупинення роботи підприємств у різних країнах світу, закриття пасажирського авіасполучення, зменшення обсягів виробництва – все це відобразилось і на логістиці вантажних перевезень.  За словами генерального директора групи логістичних компаній ZAMMLER Віктора Шевченка, послуги доставки вантажів морським, авіаційним та залізничним транспортом зазнали коливань у ціні через дефіцит вакантних місць. Також, у зв’язку з ситуацією,  трапляються затримки під час проходження митних процедур. «На жаль, ми не можемо впливати на цінову політику авіакомпаній та морських ліній, але робимо все необхідне, щоб й надалі пропонувати клієнтам оптимальні умови для доставки. Наразі автомобільні перевезення територією України здійснюються у повному обсязі, згідно запитів клієнтів. Міжнародні автомобільні перевезення забезпечуються максимально, наскільки це наразі дозволяє ситуація, при цьому до мінімуму зменшено контакт водіїв із працівниками складів та митних органів. Складські комплекси зараз працюють у звичному режимі», - повідомив Шевченко. Разом з тим, усім працівникам офісів групи компаній ZAMMLER з початку карантинних заходів рекомендовано перейти на дистанційний режим роботи з максимальним використанням електронного документообігу. Тих співробітників, які для збереження ефективності роботи, не можуть працювати дистанційно, забезпечено необхідними засобами захисту (дезінфікуючі засоби, одноразові маски та рукавиці). Водіям та працівникам складських комплексів надано відповідні інструкції. В ZAMMLER заявляють про постійне відстеження ситуації та готовність до оперативного реагування на будь-які зміни з метою  забезпечення якісного сервісу. При цьому, наголошують на необхідності дотримання усіх необхідних заходів безпеки задля збереження найбільшої цінності – людського життя та здоров’я. У разі наявності рекомендацій та побажань щодо роботи групи логістичної компанії ZAMMLER, повідомляйте за адресою info@zammler.com.ua ZAMMLER GROUP -  міжнародна група логістичних компаній, яка забезпечує всі види логістичних послуг для В2В сегменту. ZAMMLER GROUP на ринку логістики з 2007-го року, співпрацює з більш ніж 200 агентами по всьому світу, має власний автопарк в Європі і Україні, оперує складськими площами у понад 60 тис. м².  90% клієнтського портфелю ZAMMLER - міжнародні компанії зі світовими іменами.

Пандемія коронавірусу COVID-19 впливає на світову економіку та кожен бізнес зокрема. Призупинення роботи підприємств у різних країнах світу, закриття пасажирського авіасполучення, зменшення обсягів виробництва – все це відобразилось і на логістиці вантажних перевезень. 

За словами генерального директора групи логістичних компаній ZAMMLER Віктора Шевченка, послуги доставки вантажів морським, авіаційним та залізничним транспортом зазнали коливань у ціні через дефіцит вакантних місць. Також, у зв’язку з ситуацією,  трапляються затримки під час проходження митних процедур.

«На жаль, ми не можемо впливати на цінову політику авіакомпаній та морських ліній, але робимо все необхідне, щоб й надалі пропонувати клієнтам оптимальні умови для доставки. Наразі автомобільні перевезення територією України здійснюються у повному обсязі, згідно запитів клієнтів. Міжнародні автомобільні перевезення забезпечуються максимально, наскільки це наразі дозволяє ситуація, при цьому до мінімуму зменшено контакт водіїв із працівниками складів та митних органів. Складські комплекси зараз працюють у звичному режимі», – повідомив Шевченко.

Разом з тим, усім працівникам офісів групи компаній ZAMMLER з початку карантинних заходів рекомендовано перейти на дистанційний режим роботи з максимальним використанням електронного документообігу. Тих співробітників, які для збереження ефективності роботи, не можуть працювати дистанційно, забезпечено необхідними засобами захисту (дезінфікуючі засоби, одноразові маски та рукавиці). Водіям та працівникам складських комплексів надано відповідні інструкції.

В ZAMMLER заявляють про постійне відстеження ситуації та готовність до оперативного реагування на будь-які зміни з метою  забезпечення якісного сервісу. При цьому, наголошують на необхідності дотримання усіх необхідних заходів безпеки задля збереження найбільшої цінності – людського життя та здоров’я.

У разі наявності рекомендацій та побажань щодо роботи групи логістичної компанії ZAMMLER, повідомляйте за адресою info@zammler.com.ua

ZAMMLER GROUP –  міжнародна група логістичних компаній, яка забезпечує всі види логістичних послуг для В2В сегменту. ZAMMLER GROUP на ринку логістики з 2007-го року, співпрацює з більш ніж 200 агентами по всьому світу, має власний автопарк в Європі і Україні, оперує складськими площами у понад 60 тис. м².  90% клієнтського портфелю ZAMMLER – міжнародні компанії зі світовими іменами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: