Лізингова компанія Укрексімбанку продовжила надання послуг фінансового лізингу за програмою компенсацій від Уряду Білорусі

27/ 05/ 2019
  У травні 2019 року між ТОВ «Ексімлізинг» та Міністерством промисловості Республіки Білорусь укладено угоду про продовження дії програми компенсації частини винагороди лізингової компанії у розмірі 2/3 облікової ставки НБУ (але не більше 8% на залишок заборгованості на кінець місяця). У програмі беруть участь понад 80 білоруських виробників техніки та обладнання, зокрема, МАЗ, БелАЗ, МТЗ та інші відомі підприємства. Програма поширюється на всі договори, укладені до 31 грудня 2020 року, і за якими товари передані в фінансовий лізинг. Строк лізингу становить від 1 до 5 років. Фінансовий лізинг надається за підтримки надійного державного банку і є комплексною послугою, яка вже включає реєстрацію і страхування, та забезпечує низку переваг при придбанні основних засобів. Також завдяки наявності у лізингової компанії статусу фінансової установи, підприємства державної форми власності (або з державною часткою в статутному капіталі) можуть придбати основні засоби за допомогою інструменту фінансового лізингу за спрощеною процедурою. Довідка Товариство з обмеженою відповідальністю «Ексімлізинг» створене 2006 року Державним експортно-імпортним банком України з метою доповнення продуктів банку у частині надання лізингових послуг. У червні 2018 року лізингова компанія набула статусу фінансової установи та отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання послуг з фінансового лізингу. Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, обслуговує значну кількість українських підприємств-експортерів приватної та державної форм власності, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів, успішно співпрацює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Міжнародною фінансовою корпорацією, іншими провідними міжнародними фінансовими організаціями, іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами.

У травні 2019 року між ТОВ «Ексімлізинг» та Міністерством промисловості Республіки Білорусь укладено угоду про продовження дії програми компенсації частини винагороди лізингової компанії у розмірі 2/3 облікової ставки НБУ (але не більше 8% на залишок заборгованості на кінець місяця).

У програмі беруть участь понад 80 білоруських виробників техніки та обладнання, зокрема, МАЗ, БелАЗ, МТЗ та інші відомі підприємства. Програма поширюється на всі договори, укладені до 31 грудня 2020 року, і за якими товари передані в фінансовий лізинг. Строк лізингу становить від 1 до 5 років.

Фінансовий лізинг надається за підтримки надійного державного банку і є комплексною послугою, яка вже включає реєстрацію і страхування, та забезпечує низку переваг при придбанні основних засобів. Також завдяки наявності у лізингової компанії статусу фінансової установи, підприємства державної форми власності (або з державною часткою в статутному капіталі) можуть придбати основні засоби за допомогою інструменту фінансового лізингу за спрощеною процедурою.

Довідка

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ексімлізинг» створене 2006 року Державним експортно-імпортним банком України з метою доповнення продуктів банку у частині надання лізингових послуг. У червні 2018 року лізингова компанія набула статусу фінансової установи та отримала ліцензію на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання послуг з фінансового лізингу.

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, обслуговує значну кількість українських підприємств-експортерів приватної та державної форм власності, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів, успішно співпрацює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Міжнародною фінансовою корпорацією, іншими провідними міжнародними фінансовими організаціями, іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: