fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Легка Конфа 2.0”: найпотужніший бізнес-форум легпрому

10/ 07/ 2024
  Подія, варта вашої уваги! Запрошуємо вас відвідати наймасштабніший бізнес-форум легкої промисловості “Легка Конфа 2.0”. Вже другий рік на цьому івенті збираються провідні гравці легпрому та fashion-бізнесів для обміну знаннями, інсайтами, досвідом та результатами виконаних кейсів. 2 дні 550+ учасників 30+ спікерів-експертів Захід відбудеться 26-27 липня у Львові. Ініціатором та головним партнером події є компанія Softorg, технологічний акселератор легкої промисловості та лідер на ринку швейного обладнання. “Легка Конфа” 2023. В 2023 році бізнес-форум пройшов вперше. На ньому зібрались понад 600 гостей, дотичних до сфери легкої промисловості. Подія отримала позитивний зворотний зв’язок від учасників, тож було вирішено зробити її щорічною традицією. Адже аналогічних івентів в легпромі до цього часу не було! Як проходила “Легка Конфа” 2023? Цікаво, потужно, мотивуюче! Що чекає на вас у 2024 році?. Потужні виступи спікерів Понад 30 експертів, топових гравців легпрому, поділяться своїми успішними кейсами, ідеями та знаннями. Вони проводитимуть панельні дискусії, розкажуть власні історії успіху та відповідатимуть на питання учасників. Ефективний нетворкінг Учасників бізнес-форуму пов’язують спільні інтереси та сфера діяльності. Тож це відмінна можливість встановити нові ділові зв’язки, знайти партнерів, інвесторів чи клієнтів та розповісти про свій бренд/виробництво на всеукраїнському рівні. Актуальні теми Як виявити потреби клієнта та передбачити поведінку покупців? Масштабування стратегій маркетингу та продажів. Кастомізація продуктів: як зробити свої товари унікальними й збільшити попит? Залучення аудиторії через соціальні медіа. Інноваційна корпоративна культура, орієнтована на клієнтів. NPS. Вихід на міжнародні ринки з урахуванням локальних культурних та ринкових особливостей та інші. Необмежені можливості для розвитку “Легка Конфа 2.0” буде цікава як тим, хто вже має виробництво/бренд та хоче його розвинути, так і початківцям, що тільки складають “дорожню карту” створення й розвитку власного бізнесу.  Обрати й забронювати квиток можна вже зараз за посиланням: https://www.legkaconfa.com.ua З промокодом eba ви отримаєте ще й приємну знижку -7%.

Подія, варта вашої уваги!

Запрошуємо вас відвідати наймасштабніший бізнес-форум легкої промисловості “Легка Конфа 2.0”.

Вже другий рік на цьому івенті збираються провідні гравці легпрому та fashion-бізнесів для обміну знаннями, інсайтами, досвідом та результатами виконаних кейсів.

  • 2 дні
  • 550+ учасників
  • 30+ спікерів-експертів

Захід відбудеться 26-27 липня у Львові. Ініціатором та головним партнером події є компанія Softorg, технологічний акселератор легкої промисловості та лідер на ринку швейного обладнання.

“Легка Конфа” 2023

В 2023 році бізнес-форум пройшов вперше. На ньому зібрались понад 600 гостей, дотичних до сфери легкої промисловості.

Подія отримала позитивний зворотний зв’язок від учасників, тож було вирішено зробити її щорічною традицією. Адже аналогічних івентів в легпромі до цього часу не було!

Як проходила “Легка Конфа” 2023?

Цікаво, потужно, мотивуюче!

Що чекає на вас у 2024 році?

Потужні виступи спікерів

Понад 30 експертів, топових гравців легпрому, поділяться своїми успішними кейсами, ідеями та знаннями. Вони проводитимуть панельні дискусії, розкажуть власні історії успіху та відповідатимуть на питання учасників.

Ефективний нетворкінг

Учасників бізнес-форуму пов’язують спільні інтереси та сфера діяльності. Тож це відмінна можливість встановити нові ділові зв’язки, знайти партнерів, інвесторів чи клієнтів та розповісти про свій бренд/виробництво на всеукраїнському рівні.

Актуальні теми

  • Як виявити потреби клієнта та передбачити поведінку покупців?
  • Масштабування стратегій маркетингу та продажів.
  • Кастомізація продуктів: як зробити свої товари унікальними й збільшити попит?
  • Залучення аудиторії через соціальні медіа.
  • Інноваційна корпоративна культура, орієнтована на клієнтів. NPS.
  • Вихід на міжнародні ринки з урахуванням локальних культурних та ринкових особливостей та інші.

Необмежені можливості для розвитку

“Легка Конфа 2.0” буде цікава як тим, хто вже має виробництво/бренд та хоче його розвинути, так і початківцям, що тільки складають “дорожню карту” створення й розвитку власного бізнесу. 

Обрати й забронювати квиток можна вже зараз за посиланням: https://www.legkaconfa.com.ua

З промокодом eba ви отримаєте ще й приємну знижку -7%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: