fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Legal Golf Cup 2021

29/ 09/ 2021
  16 жовтня 2021 року вже вчетверте відбудеться щорічний турнір з гольфу «Legal Golf Cup 2021». Цього року до участі у турнірі запрошуються не лише практикуючі юристи, адвокати, нотаріуси та судді, які грають у гольф, але й ті гольфісти, які не пов’язані із юриспруденцією. Турнір приурочено до Дня юриста, який святкуватимуть 8 жовтня. Ініціаторами заснування і проведення турніру є старший юрист ЮФ Aequo Олександр Терещенко і партнер ЮФ Wolf Theiss Тарас Думич. Турнір буде проходити в гольф-клубі «Golfstream» на 18-лунковому полі «Премєр». Серед учасників турніру будуть проводитися конкурси в номінаціях «Longest drive» і «Closest to the pin». Ми раді повідомити що переможець у заліку серед не-юристів отримає ПРИЗ КЛІЄНТА, спонсором якого є страхова компанія Колоннейд Україна (Colonnade Ukraine) – вікенд на двох у Edem Resort Medical and SPA. У заліку серед юристів будуть розігруватися призи за третє, друге та перше місце, а переможець, який здобуде перше місце отримає сам «Legal Golf Cup 2021», а також спонсорований Edem Resort Medical and SPA вікенд на двох у чарівному курорті. Сторінка Турніру доступна за посиланням. Регламент Турніру доступний за посиланням. Сторінка Турніру в Facebook: Legal Golf Cup Турнір підтримується Всеукраїнською федерацією гольфу Інформаційними партнерами Турніру є: газета «Юридична практика», журнал «Ukrainian Journal of Business Law», Європейська бізнес асоціація, Асоціація правників України. З питань реєстрації для участі в турнірі звертайтесь: Олександр Терещенко (0502674177, tereshchenko@aequo.ua) або Тарас Думич (0503829179, taras.dumych@wolftheiss.com).

16 жовтня 2021 року вже вчетверте відбудеться щорічний турнір з гольфу «Legal Golf Cup 2021». Цього року до участі у турнірі запрошуються не лише практикуючі юристи, адвокати, нотаріуси та судді, які грають у гольф, але й ті гольфісти, які не пов’язані із юриспруденцією. Турнір приурочено до Дня юриста, який святкуватимуть 8 жовтня.

Ініціаторами заснування і проведення турніру є старший юрист ЮФ Aequo Олександр Терещенко і партнер ЮФ Wolf Theiss Тарас Думич.

Турнір буде проходити в гольф-клубі «Golfstream» на 18-лунковому полі «Прем’єр». Серед учасників турніру будуть проводитися конкурси в номінаціях «Longest drive» і «Closest to the pin».

Ми раді повідомити що переможець у заліку серед “не-юристів” отримає “ПРИЗ КЛІЄНТА“, спонсором якого є страхова компанія Колоннейд Україна (Colonnade Ukraine) – вікенд на двох у Edem Resort Medical and SPA. У заліку серед юристів будуть розігруватися призи за третє, друге та перше місце, а переможець, який здобуде перше місце отримає сам «Legal Golf Cup 2021», а також спонсорований Edem Resort Medical and SPA вікенд на двох у чарівному курорті.

Сторінка Турніру доступна за посиланням.

Регламент Турніру доступний за посиланням.

Сторінка Турніру в Facebook: Legal Golf Cup

Турнір підтримується Всеукраїнською федерацією гольфу

Інформаційними партнерами Турніру є: газета «Юридична практика», журнал «Ukrainian Journal of Business Law», Європейська бізнес асоціація, Асоціація правників України.

З питань реєстрації для участі в турнірі звертайтесь: Олександр Терещенко (0502674177, tereshchenko@aequo.ua) або Тарас Думич (0503829179, taras.dumych@wolftheiss.com).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: