fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Київський міжнародний економічний форум 2021

13/ 09/ 2021
  Запрошуємо Вас до участі у Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ), який відбудеться 7-8 жовтня 2021 року у місті Києві. Мета форуму - розвиток вітчизняної та глобальної економіки, бізнесу та підприємництва, покращення іміджу та репутації України на світовій арені. Протягом 7 років КМЕФ стає бізнес-подією світового рівня, місцем зустрічі всесвітньо відомих економістів, міжнародних і українських бізнесменів, представників найбільших міжнародних корпорацій, політиків і представників влади. Обговорення потенціалу та інвестиційних можливостей України, перемовини з іноземними потенційними партнерами та представниками державного сектору, поради відомих економістів, провідних експертів та бізнес-лідерів різних галузей робить захід точкою відліку для безлічі нових проєктів, спрямованих на розширення плідного співробітництва та відповідно економічного розвитку України. Учасники КМЕФ – це спільнота людей, які мають бажання й ресурс для того, щоб змінювати нашу країну на краще, це найбільш прогресивні, активні та впливові представники українського політикуму, громадського суспільства та бізнес спільноти. Ми пишаємося тим, що з року в рік партнерами КМЕФ виступають свідомі та успішні компанії, які не тільки демонструють високі результати діяльності власних підприємств, але й виступають рушійною силою тих процесів та змін, що так необхідні для забезпечення добробуту українського суспільства та сталого економічного розвитку держави. З програмою та спікерами КМЕФ 2021 Ви можете ознайомитися на сайті www.forumkyiv.org Для спільноти Європейської Бізнес Асоціації ми надаємо спеціальні умови участі. Скориставшись промокодом  EBA_KIEF2021, Ви отримаєте знижку 20% на квитки категорії Бізнес та VIP. Будь ласка, перейдіть за посиланням: Реєстрація Віримо в те, що саме синергія однодумців є запорукою успіху! До зустрічі на КМЕФ 2021!


Запрошуємо Вас до участі у Київському міжнародному економічному форумі (КМЕФ), який відбудеться 7-8 жовтня 2021 року у місті Києві. Мета форуму – розвиток вітчизняної та глобальної економіки, бізнесу та підприємництва, покращення іміджу та репутації України на світовій арені.

Протягом 7 років КМЕФ стає бізнес-подією світового рівня, місцем зустрічі всесвітньо відомих економістів, міжнародних і українських бізнесменів, представників найбільших міжнародних корпорацій, політиків і представників влади. Обговорення потенціалу та інвестиційних можливостей України, перемовини з іноземними потенційними партнерами та представниками державного сектору, поради відомих економістів, провідних експертів та бізнес-лідерів різних галузей робить захід точкою відліку для безлічі нових проєктів, спрямованих на розширення плідного співробітництва та відповідно економічного розвитку України.

Учасники КМЕФ – це спільнота людей, які мають бажання й ресурс для того, щоб змінювати нашу країну на краще, це найбільш прогресивні, активні та впливові представники українського політикуму, громадського суспільства та бізнес спільноти.

Ми пишаємося тим, що з року в рік партнерами КМЕФ виступають свідомі та успішні компанії, які не тільки демонструють високі результати діяльності власних підприємств, але й виступають рушійною силою тих процесів та змін, що так необхідні для забезпечення добробуту українського суспільства та сталого економічного розвитку держави.

З програмою та спікерами КМЕФ 2021 Ви можете ознайомитися на сайті www.forumkyiv.org

Для спільноти Європейської Бізнес Асоціації ми надаємо спеціальні умови участі. Скориставшись промокодом  EBA_KIEF2021, Ви отримаєте знижку 20% на квитки категорії Бізнес та VIP.

Будь ласка, перейдіть за посиланням: Реєстрація

Віримо в те, що саме синергія однодумців є запорукою успіху!

До зустрічі на КМЕФ 2021!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: