fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Конференція SMM Rocks

05/ 10/ 2021
  20 жовтня в Києві відбудеться 6-а за рахунком і ... Остання конференція SMM Rocks. SMM Rocks - це не «чергова конференція з SMM». Це конференція-бренд, яка вже більше 5 років підвищує планку як спікерів, так і організації. Це актуальні теми доповідей: блогінг, селф-брендинг, SMM для бізнесу, таргетинг, чат-боти, технічна частина, стратегії, аналітика. Та й чого вже там лукавити, саме тут збираються всі вершки українського SMM. Якщо хочете по максимуму знаходити можливості соц. мереж в 2021 році, потрібно не тільки тримати руку на пульсі, крокуючи в ногу з часом. Вам потрібно впроваджувати те, що працює саме зараз. Як про це дізнатися? З доповідей спікерів, питань-відповідей, кейсів, бесід в кулуарах. Читайте, нотуйте і запамятовуйте, хапайте тренди за хвіст, знайомтеся, спілкуйтеся. Два потоки ✅ 17 потужних фахівців з відомих креативних, рекламних і PR-агентств та великих компаній. ✅ Інсайти, про які не кажуть. ✅ Факапи, про які треба говорити. ✅ 930 хвилин максимальної користі!   🔸 Тренди і останні зміни в соціальних мережах 🔸 Кейси: вдалі і не дуже 🔸 Ефективні методи роботи в Діджитал-каналам: FB, Insta, TikTok, месенджери, YouTube, робота з інфлюенсерамі 🔸 Поради, які можна обрати та користуватися 🔸 Стратегії здорової комунікації з аудиторією 🔸 Відповіді від спікерів і гостей конференції на будь-які Чому? 🔸 Нетворкінг 🔸 Кава-брейки Компаніям Асоціації надається 10% знижки на квиток!

20 жовтня в Києві відбудеться 6-а за рахунком і … Остання конференція SMM Rocks.

SMM Rocks – це не «чергова конференція з SMM». Це конференція-бренд, яка вже більше 5 років підвищує планку як спікерів, так і організації.

Це актуальні теми доповідей: блогінг, селф-брендинг, SMM для бізнесу, таргетинг, чат-боти, технічна частина, стратегії, аналітика. Та й чого вже там лукавити, саме тут збираються всі вершки українського SMM.

Якщо хочете по максимуму знаходити можливості соц. мереж в 2021 році, потрібно не тільки тримати руку на пульсі, крокуючи в ногу з часом.

Вам потрібно впроваджувати те, що працює саме зараз. Як про це дізнатися? З доповідей спікерів, питань-відповідей, кейсів, бесід в кулуарах. Читайте, нотуйте і запам’ятовуйте, хапайте тренди за хвіст, знайомтеся, спілкуйтеся.

Два потоки

✅ 17 потужних фахівців з відомих креативних, рекламних і PR-агентств та великих компаній.

✅ Інсайти, про які не кажуть.

✅ Факапи, про які треба говорити.

✅ 930 хвилин максимальної користі!

 

🔸 Тренди і останні зміни в соціальних мережах

🔸 Кейси: вдалі і не дуже

🔸 Ефективні методи роботи в Діджитал-каналам: FB, Insta, TikTok, месенджери, YouTube, робота з інфлюенсерамі

🔸 Поради, які можна обрати та користуватися

🔸 Стратегії здорової комунікації з аудиторією

🔸 Відповіді від спікерів і гостей конференції на будь-які “Чому?”

🔸 Нетворкінг

🔸 Кава-брейки

Компаніям Асоціації надається 10% знижки на квиток!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: