fbpx

Компанії АББ та Huawei стали партнерами, щоб створити хмарний сервіс для промисловості у Китаї

25/ 10/ 2019

Компанія АББ пропонуватиме цифрові рішення ABB Ability™ своїм китайським клієнтам через хмарну інфраструктуру Huawei Cloud. Про це було нещодавно оголошено на щорічному головному заході Huawei в галузі інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ), Huawei Connect 2019 у Шанхаї, де АББ також представила кілька рішень ABB Ability™ на базі Huawei Cloud.

Для китайських клієнтів АББ поєднує свої провідні промислові рішення та предметні ноу-хау з потужними можливостями Huawei у хмарній інфраструктурі та сервісах платформ. Дві компанії співпрацюватимуть та впроваджуватимуть інновації, використовуючи хмарні технології, штучний інтелект, інтернет речей та досвід у промисловості, щоб розкрити потенціал цифрової трансформації промисловості та, в кінцевому рахунку, принести користь китайським клієнтам.

Після ретельного аналізу різних варіантів у Китаї, компанія АББ обрала Huawei Cloud через її технологічну експертизу, потужну клієнтську базу підприємств у державному секторі та високі стандарти сумісності та кібербезпеки. Huawei Cloud надає нашим клієнтам у Китаї додаткові можливості розгортання конкретних рішень ABB Ability™.

Окрім хмарного сервісу, АББ також співпрацює з Huawei в галузі штучного інтелекту. Під час заходу для клієнтів робот, виготовлений АББ з використанням технології бачення та глибокого навчання штучного інтелекту (на основі модуля прискорювача штучного інтелекту Huawei), продемонстрував сортування сміття.

«Це співробітництво дозволяє нам надалі розвивати промислові цифрові рішення АББ на китайському ринку, який представляє нашу другу за величиною клієнтську базу, – зазначив директор з цифрових технологій компанії АББ Гвідо Журе. – АББ відповідає на попит на цифрову трансформацію, що є у всіх клієнтських сегментах, та збільшує зручність для своїх клієнтів у Китаї».

АББ вже має потужне цифрове рішення для промисловості з пропозицією ABB Ability™. Платформа була запущена у 2017 році та пропонує понад 220 цифрових рішень по всьому світу для планування, створення та експлуатації промислових операцій з більшою продуктивністю та безпекою та меншими витратами.

«Завдяки нашому партнерству з промисловим лідером АББ і поєднанню ABB Ability™ та повностекової хмарної платформи Huawei Cloud, ми зможемо спільно задовольняти різні потреби клієнтів у різних галузях промисловості у Китаї», – зазначив Чжен Елай, керівник бізнес-підрозділу Huawei з хмарного бізнесу.

Huawei Cloud надає сервіси хмарної інфраструктури, щоб створити умови, в яких може розвиватися інтелектуальний світ. Згідно з останнім звітом про ринок хмарного сервісу від консалтингової агенції IDC, доходи Huawei від хмарного сервісу зросли у першому кварталі 2019 року більше ніж втричі – це найшвидший темп зростання серед китайських постачальників.

АББ має повний спектр бізнес діяльності у Китаї – другому за величиною ринку компанії – включаючи наукові дослідження та розробки, виробництво, продажі та сервіси. Тут працюють 19 500 співробітників у 131 місті у 44 місцевих компаніях. У Китаї АББ постійно вдосконалює свої місцеві потужності наукових досліджень та розробок за рахунок інвестицій та оптимізації виробничої бази. Майже 2 000 фахівців працюють тут над інноваціями, а бізнес ABB Ability™ у 2018 році зріс більше ніж вдвічі.

У листопаді 2018 року компанія АББ відкрила великий інноваційно-виробничий центр у Сямині, Китай, що представляє інвестиції в розмірі 300 млн. дол. США. У жовтні 2018 році компанія оголосила про інвестиції в розмірі 150 млн. дол. США в нову робототехнічну «фабрику майбутнього» у Шанхаї, а у травні 2018 року було відкрито новий центр прикладної робототехніки у Чунцині, що є четвертим подібним об’єктом компанії у Китаї. З 1992 року АББ інвестувала у Китай понад 2,4 млрд. дол. США.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: