fbpx

Компанії АББ та Ericsson об’єднали зусилля щоб прискорити впровадження бездротової автоматизації гнучких виробництв

22/ 04/ 2019

Виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер та Бер’є Екгольм, президент і генеральний директор компанії Ericsson

  • Компанії АББ та Ericsson зміцнили свої багаторічні відносини, підписавши Меморандум про взаєморозуміння на виставці Hannover Messe 2019. Це співробітництво розширює спільне бачення компаній щодо майбутнього гнучкого виробництва з передовою автоматизацією та бездротовим зв’язком
  • Додаткові технології та досвід підсилять промислову екосистему, щоб скористатися перевагами 4 Промислової революції та стандарту 5G, що відкриває нові можливості для бізнесу
  • Інтелектуальна система автоматизації, розгорнута на виробничих потужностях Ericsson у Таллінні, Естонія, використовує повністю автоматизоване гнучке робототехнічне модульне рішення від АББ

Компанії АББ та Ericsson зміцнили своє прагнення підсилити промислову екосистему за допомогою гнучкої бездротової автоматизації, що дозволить вдосконалити підключені сервіси, промисловий інтернет речей та технології штучного інтелекту у майбутньому.

Партнери підписали Меморандум про взаєморозуміння під час виставки Hannover Messe 2019, встановлюючи спільне бачення майбутнього гнучкого виробництва з автоматизацією та бездротовим зв’язком. Співробітництво за доби 4 Промислової революції та зв’язку 5G, дозволяє бізнесам досягти підвищеної продуктивності за допомогою автоматизації та дигіталізації.

Меморандум про взаєморозуміння підтверджує згоду партнерів продовжувати потужне співробітництво в галузі досліджень, вивчати вдосконалення виробничих процесів і автоматизації та відкривати нові бізнес можливості для промислової екосистеми.

«Ми дуже раді розширити наше партнерство з компанією Ericsson, оскільки світ наближається до епохи технологій 5G, – зазначив виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер. – Лідерство АББ в цифрових технологіях у поєднанні з новаторською роботою Ericsson у галузі зв’язку відкриють нові можливості для клієнтів підвищити продуктивність та конкурентоспроможність завдяки дигіталізації їхніх бізнесів».

«Ericsson та АББ вже активно співпрацюють в галузі досліджень технологій 5G та Промислового інтернету речей, – зазначив Бер’є Екгольм, президент і генеральний директор компанії Ericsson. – Завдяки цьому Меморандуму про взаєморозуміння ми зміцнюємо наше партнерство, щоб підсилити промислову екосистему та реалізувати повний потенціал гнучкої автоматизації, розкриваючи нові бізнес можливості, що створюються завдяки поєднанню технологій 5G та 4 Промислової революції».

Обидва партнери вже відслідковують впровадження інтелектуальних виробничих технологій нового покоління, Ericsson розгортає систему інтелектуальної автоматизації на своїх виробничих потужностях у Таллінні, Естонія. АББ надала повністю автоматизоване гнучке модульне робототехнічне рішення, яке збирає радіоприймачі стандарту 5G для Ericsson.

На виставці Hannover Messe 2019 компанії АББ та Ericsson представили свої останні, найновітніші технології та продемонстрували як вони можуть забезпечити «фабрику майбутнього» найсучаснішою гнучкою робототехнікою, бездротовими технологіями, 5G, промисловим інтернетом речей та технологіями управління рухом.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: