fbpx

Компанія «Сісайд Термінал» уклала угоду про співпрацю із ТОВ «Дунайська судноплавно-стивідорна компанія», що є частиною COFCO Agri

15/ 07/ 2019

Стивідорні компанії, що працюють у Миколаївському морському порту, для перевезення вантажів здебільшого користуються послугами ТОВ «Сісайд Термінал». Саме ця компанія організовує подачу-забирання вагонів на замовлення стивідорів та безпосередню подачу їх від станції Миколаїв-Вантажний у порт.

Послугами «Сісайд Термінал» користуються не лише провідні українські компанії, а й міжнародні транснаціональні корпорації. Зокрема, ще в 2014 році розпочалася співпраця компанії «Сісайд Термінал» з ТОВ «Дунайська судноплавно-стивідорна компанія» (ДССК), що є частиною української групи компаній COFCO Agri, яка належить китайській компанії COFCO Corporation. Тоді було підписано основний Договір про надання послуг, пов’язаних із обробкою вагонів. За цей час компанія «Сісайд Термінал» зарекомендувала себе як надійного партнера, який чітко виконує умови договору і подає вагони в необхідних для стивідорної компанії кількостях та в обумовлені терміни.

Кількість вагонів, поданих «Сісайд Термінал» для ДСС, з року в рік лише збільшується. Тільки у 2018 році для ДССК компанія «Сісайд Термінал» опрацювала понад 32 тис. вагонів, що дозволило українському представництву китайської компанії здійснити доставку 2 млн тон вантажів у Миколаївський морський порт.

На початку липня компанія ДССК подовжила договір про співпрацю з «Сісайд Термінал» ще на один рік. Тож співпраця продовжується.

Довідка: ТОВ «Сісайд Термінал», що є частиною ORUM Group, здійснює комплекс робіт по подачі-забиранню вагонів, диспетчеризації, ремонту тягового складу тощо. У розпорядженні компанії є власний парк маневрових тепловозів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: