fbpx

Компанія «Сісайд Термінал» розробила та впровадила унікальне програмне забезпечення з управління залізничним терміналом

25/ 04/ 2019

«Сісайд Термінал» – приватний оператор, що здійснює подачу вагонів у Миколаївський морський торговельний порт, виступає сполучною ланкою між АТ «Українська залізниця» та стивідорними компаніями порту.

Останні два роки компанія «Сісайд Термінал» присвятила інноваційному проекту – розробленню власного програмного забезпечення з керівництва залізничним терміналом. Проект мав на меті максимально автоматизувати управління та облік при доставці вантажів у Миколаївський морський порт. У компанії повідомили, що розробку програмного продукту успішно завершено, наразі закінчується стадія впровадження системи у стивідорів. Аналогів даному продукту в Україні немає.

Основні особливості програми

Програмний продукт забезпечує on-line інформацією кінцевих споживачів (стивідорів) та оператора. З моменту надходження вагонів від «Української залізниці» в розпорядження «Сісайд Термінал», програма постійно відстежує та доповнює перелік операцій, що проводяться з вагонами (місцезнаходження, заходи в порт, переважування, перевірка цілісності вантажів тощо), що дозволяє замовникам, стивідорним компаніям, здійснювати повний контроль під час доставки вантажів у порт.

Програмне забезпечення інтегроване з ваговими станціями, інформація з яких відображається в загальній базі.

Розробники об’єднали продукт із бортовою системою контролю параметрів роботи тепловозів «Дельта СУ», що дозволяє щосекунди відстежувати параметри тепловозів і допомагає диспетчерам максимально ефективно координувати пересування вагонів.

На базі програми діє спеціально розроблений мобільний додаток, за допомогою якого в режимі on-line фіксуються всі зміни, виявлені, наприклад, під час комерційного огляду вагонів, в тому числі проводиться фотофіксація під час перевірки цілісності вантажу, огляду маркувальних стрічок тощо.

Завдяки унікальним особливостям програмного продукту, управління обсягами документації, що супроводжують процеси перевезення вантажів залізницею, стало зручним, автоматизація управління та обліку виведена на сучасний рівень, що, в свою чергу, робить співпрацю з компанією «Сісайд Термінал» ефективною та взаємовигідною для всіх учасників процесу доставки вантажів у Миколаївський морський торговельний порт.

Довідка: Компанія «Сісайд Термінал», що входить до групи компаній ORUM, здійснює комплекс робіт по подачі-забиранню вагонів, диспетчеризації, ремонту тягового складу тощо. У розпорядженні компанії знаходиться 9 маневрових тепловозів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: