Компанія М3Cargo презентувала новий сайт про прямі поставки з Китаю

01/ 04/ 2019
  Компанія М3Cargo презентувала оновлений корпоративний сайт, який розкриває тему прямих поставок з Китаю, як для новачків, так і для досвідчених логістів і фахівців із закупівель: https://m3cargo.com/ Зокрема, в розділі Для початківців відвідувачі сайту дізнаються всю специфіку роботи компанії з Китаєм, а також можуть ознайомитися з успішними і цікавими кейсами від M3Cargo. Крім цього, на сайті М3Cargo можна відстежити рух свого вантажу. Досвідчені замовники на сайті отримають всю детальну інформацію та опис усіх послуг, необхідних для доставки товарів з Китаю. Інформація подається доступно, в режимі відповідей на питання, тому відвідувачеві не доведеться розбиратися в складній термінології. У розділі Блог містяться різноманітні статті на актуальні для бізнесу теми: історії та поради експертів, заснованих на реальній практиці. М3Cargo - партнер із зовнішньоекономічної діяльності для виробничих та торгових компаній. Ми розвиваємо можливості малого і середнього бізнесу шляхом безпечної закупівлі товарів, сировини і обладнання в Китаї, використовуючи свій сервіс доставки в Україну. Допомагаємо відкривати нові напрямки бізнесу, проводимо аудит закупівель, знижуємо собівартість товарів шляхом прямої закупівлі без посередників, партнерської участі та інвестування в бізнес клієнтів.

Компанія М3Cargo презентувала оновлений корпоративний сайт, який розкриває тему прямих поставок з Китаю, як для новачків, так і для досвідчених логістів і фахівців із закупівель: https://m3cargo.com/

Зокрема, в розділі Для початківців відвідувачі сайту дізнаються всю специфіку роботи компанії з Китаєм, а також можуть ознайомитися з успішними і цікавими кейсами від M3Cargo.

Крім цього, на сайті М3Cargo можна відстежити рух свого вантажу.

Досвідчені замовники на сайті отримають всю детальну інформацію та опис усіх послуг, необхідних для доставки товарів з Китаю. Інформація подається доступно, в режимі відповідей на питання, тому відвідувачеві не доведеться розбиратися в складній термінології.

У розділі Блог містяться різноманітні статті на актуальні для бізнесу теми: історії та поради експертів, заснованих на реальній практиці.

М3Cargo – партнер із зовнішньоекономічної діяльності для виробничих та торгових компаній. Ми розвиваємо можливості малого і середнього бізнесу шляхом безпечної закупівлі товарів, сировини і обладнання в Китаї, використовуючи свій сервіс доставки в Україну. Допомагаємо відкривати нові напрямки бізнесу, проводимо аудит закупівель, знижуємо собівартість товарів шляхом прямої закупівлі без посередників, партнерської участі та інвестування в бізнес клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: