Компанія АББ побудує в Шанхаї найбільш передову в світі робототехнічну фабрику

06/ 12/ 2018

Знакові інвестиції поєднають підключені цифрові технології, новітню колоборативну робототехніку та найсучсніші дослідження в галузі штучного інтелекту, щоб створити найбільш передову, автоматизовану та гнучку фабрику майбутнього

  • Інвестиції у розмірі 150 млн. дол. США зміцнять позицію АББ, як №1 на найбільшому в світі ринку робототехніки
  • Розташований тут розширений науково-дослідний центр прискорить цифрові інновації та досягнення у галузі штучного інтелекту
  • Інноваційна конструкція фабрики робить корисною для виробництва кожен метр території
  • Базується на інвестиціях у розмірі 2,4 млрд. дол. США, зроблених АББ з 1992 року у Китаї, що наразі є другим за величиною ринком компанії

Компанія АББ, що спеціалізується на передових цифрових технологіях, оголосила про значні нові інвестиції у розмірі 150 млн. дол. США у Шанхаї, Китай, у будівництво найбільш передової, автоматизованої та гнучкої робототехнічної фабрики в світі – найновітнішого центру, де роботи будуватимуть роботів. Новий виробничий центр у районі Каньцзяо, неподалік від великого центру робототехніки АББ в Китаї, поєднуватиме підключені цифрові технології компанії, включаючи рішення ABB Ability™, найновітніших колоборатвних роботів та інноваційні розробки в галузі штучного інтелекту, щоб створити найсучаснішу та найбільш екологічно системну «фабрику майбутнього». Планується, що вона почне працювати до кінця 2020 року.

Це оголошення відзначає важливу віху для АББ, як виробника роботів №1 у Китаї, а також критично важливі інвестиції світового зростання для компанії на найбільшому в світі ринку робототехніки. У 2017 році кожен третій робот світу вирушав до Китаю, який придбав близько 138 000 одиниць. Сьогодні в АББ працюють близько 5 000 співробітників у Шанхаї, а у робототехнічних бізнесах Китаю працюють понад 2 000 інженерів, фахівців з технологій та операційних лідерів на 20 об’єктах по всій країні. З 1992 року АББ інвестувала понад 2,4 млрд. дол. США у Китай, загалом маючи 18 000 співробітників.

АББ та муніципальна адміністрація Шанхаю також підписали угоду про стратегічне співробітництво, спрямоване на підтримуючі галузі, енергетику, транспорт та інфраструктуру в регіоні та на підтримку виробничої ініціативи «Зроблено у Шанхаї». Угоду було підписано мером Шанхаю Ін Юном та виконавчим директором компанії АББ Ульріхом Шпісхофером.

«Прагнення Китаю трансформувати своє виробництво є маяком для решти світу, – зазначив Шпісхофер. – Його стратегічне залучення новітніх технологій штучного інтелекту, передової робототехніки та хмарних обчислювань представляють стратегію для кожної країни, яка бажає мати конкурентоздатну в світі виробничу базу. Шанхай став важливим центром для лідерства з передових технологій – як для АББ, так і для всього світу. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з мером Шанхаю Ін Юном, іншими лідерами спільноти та нашими клієнтами, після запуску цього великого розширення потужної присутності АББ у Китаї, щоб продовжувати наш шлях до того, щоб стати провідним виробником роботів у Китаї, який почався у Шанхаї понад 20 років тому».

Прокладаємо шлях до цифрової фабрики майбутнього – індивідуальні рішення для кращої продуктивності

Нова фабрика у Шанхаї буде оснащена низкою рішень з машинного навчання, а також цифрових та колоборативних рішень, щоб зробити її найбільш передовою, автоматизованою та гнучкою фабрикою в робототехнічній галузі, а науково-дослідний центр, розташований тут, допомагатиме прискорювати інновації в галузі штучного інтелекту. Використовуючи новий підхід до глобального дизайну, про який АББ оголосила на початку цього року, фабрика матиме можливість значно збільшити як обсяг (типи роботів) так і глибину (варіанти кожного типу) роботів, які можна буде виробляти тут, що дозолятиме краще та швидше індивідуальне налаштування, щоб задовольнити потреби клієнтів.

АББ також зможе поєднати своє велике портфоліо в галузі робототехніки у майже безмежну кількість індивідуально розроблених рішень. «Концепція цієї фабрики така сама, як  ми радимо нашим клієнтам щодня: інвестуйте в рішення автоматизації, які забезпечують гнучкість та швидкість зростання у будь-якому напрямку, в якому зростатиме ринок, – зазначив Самі Атійя, керівник бізнес-напряму «Робототехніка та електропривод» компанії АББ. – Наша компанія пишається тим, що ми допомагаємо нашим клієнтам у Китаї та по всьому світу рішеннями, які повною мірою використовують новітні технології для вирішення завдань глобальної адаптації, пришвидшення циклів та постійних змін, що стали новою нормою – навіть на наших власних виробництвах».

Вся фабрика в Шанхаї буде побудована, як цифровий близнюк, що дозволить створити інтуїтивно зрозумілі панелі для управління, інженерів, операторів та фахівців з обслуговування, щоб приймати найкращі рішення. Це включає збирання та аналіз даних завдяки підключеним сервісам ABB Ability™ щодо робочого стану та продуктивності роботів АББ на фабриці для забезпечення ідентифікації потенційних аномалій на ранніх етапах. Крім того, щоб уникнути простоїв, які можуть дорого коштувати, платформа ABB Ability™ пропонує передові цифрові рішення, які можуть підвищити продуктивність, надійність та ефективність використання енергії, а також забезпечити доступ до найкращих в світі платформ, таких як хмарний сервіс Microsoft Azure, який є першим міжнародним публічним хмарним сервісом, що працює у Китаї.

Інноваційний дизайн, який дозволяє краще використовувати виробничий простір

Нова фабрика матиме інноваційне гнучке планування на основі взаємопов’язаних островів автоматизації замість фіксованих ліній збирання. Рішення АББ з автоматизації логістики будуть використовуватися по всьому виробництву, включаючи безпілотні транспортні засоби, які можуть автономно слідувати за роботами, рухаючись під час виробничого процесу, забезпечуючи їх запчастинами від локалізованих станцій. Це дозволить ефективно адаптувати та масштабувати виробництво відповідно до змін на ринку робототехніки Китаю без додаткових розширень потужності.

Пер Вегард  Нерсе, керуючий директор підрозділу «Робототехніка» компанії АББ зазначив: «Є значне зрушення від того, щоб дивитися на розмір фабрики та капітальні інвестиції як на шлях задоволення попиту у майбутньому. Концепція нашої нової фабрики полягає в тому, щоб забезпечити найбільш розумне та гнучке використання кожного метру виробничого простору. Це походить від поєднання гнучких рішень автоматизації з великими можливостями наших людей».

Щоб допомогти перейти до масового індивідуального налаштування у виробництві та забезпечити найвищі рівні продуктивності та гнучкості, нова фабрика у Шанхаї буде широко використовувати програмне забезпечення АББ SafeMove2, що дозволить людям та роботам безпечно працювати у безпосередній близькості. Крім того, роботи YuMi від АББ дозволять тісно співпрацювати при виконанні багатьох завдань зі збирання дрібних деталей, потрібних при виробництві роботів АББ.

Компанія АББ рано зайшла на ринок робототехніки Китаю та стала першим постачальником роботів у країні, що створила повний місцевий ланцюг створення вартості, включаючи наукові дослідження та розробки, виробництво, системну інтеграцію та сервіс. Завдяки тісному співробітництву з клієнтами, компанія АББ допомагала впровадити перші нововведення у місцеве виробництво, серед яких: перший у Китаї автомобільний прес, лінії зварювання та фарбування; перша лінія збирання мобільних телефонів; перша лінія автоматизованого пресу для побутових електроприладів.

«2018 рік відзначає 40-ву річницю реформ та відкритої політики у Китаї, – зазначив Чуньюань Гу, керуючий директор АББ у Китаї та Президент компанії АББ в країнах Азії, Близького Сходу та Африки (АМЕА). – АББ прийшла у Китай рано, і наразі ми маємо повний локалізований ланцюг створення вартості, що підтримується значним економічним та соціальним розвитком Китаю. Як лідер на ринку робототехнічної галузі Китаю, ми із задоволенням спираємося на цей успішний досвід, щоб продовжувати нашу інвестиційну динаміку».

Нова фабрика у Шанхаї – з розташованим тут великим науково-дослідним центром – стане ключовою частиною глобальної системи постачання робототехніки АББ, разом з нещодавно модернізованою фабрикою компанії у Вестеросі, Швеція, та її фабрики в Оберн-Хілз, штат Мічіган, де АББ залишається єдиним глобальним постачальником роботів зроблених в Америці.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: