fbpx

Компанія АББ підтримує китайську програму сонячної енергетики, постачаючи цифрові рішення, щоб використовувати максимум тепла від сонця

18/ 09/ 2019

Компанія АББ підтримує уряд Китаю в його зусиллях виробляти електроенергію у чистий від викидів спосіб, постачаючи рішення з автоматизації управління на перші дві концентровані сонячні електростанції країни

Спираючись на успішне постачання електроенергії з першої концентрованої сонячної електростанції (CSP) на 50 мегават в Делінзі з компанією China General Nuclear Power Group наприкінці 2018 року, АББ отримала другий контракт на постачання інтегрованого рішення з автоматизації для проєкту сонячної енергетики на 100 МВт в Ураті у китайській провінції Внутрішня Монголія.

«Ми дуже раді отримати замовлення на другий проєкт на постачання наших цифрових рішень як частини пілотної програми сонячної енергетики з 20 CSP, що має на меті активізацію зусиль Китаю щодо досягнення цільового показника генерації 20% загального обсягу електроенергії з відновлюваних джерел до 2030 року», – зазначив Кевін Косіско, керуючий директор бізнесу «Енергетика» компанії АББ.

«Як лідер з цифрових технологій при переході на відновлювану енергетику, АББ пропонує інноваційні  цифрові рішення, що орієнтовані на майбутнє. Це доповнюється нашою орієнтацією на клієнтів та доробком в реалізації інтелектуальних проєктів, що забезпечує впевненість в АББ як у постачальнику рішень з автоматизації».

Концентрована сонячна електростанція

Це перша електростанція такого типу у Внутрішній Монголії і один з найбільш потужних проєктів  параболічних сонячних установок серед 20 пілотних електростанцій Китаю, встановлених на 500 гектарах. Він має заощаджувати близько 90 000 тон вугілля на рік.

АББ встановить свою флагманську систему розподіленого контролю (DCS) ABB Ability™ Symphony® Plus, інкорпоруючи енергоблок, накопичення та передачу тепла, а також допоміжні засоби контролю та управління координацією сонячних установок. Система розподіленого контролю (DCS) об’єднує всі виробничі процеси електростанції в єдину зручну для користувача систему, включаючи систему передачі тепла, що транспортує тепло до резервуарів з розплавленою сіллю, де воно зберігається, та блок живлення, де електроенергія генерується та передається у мережу електропередачі. ABB AbilityTM Symphony® Plus є провідною на світовому ринку системою розподіленого контролю та SCADA (диспетчерського управління та збору даних) для генерації електроенергії та водопостачання.

«Ми обрали АББ для реалізації цього проєкту, завдяки досвіду компанії як провідного в світі постачальника інтегрованих систем електрифікації та автоматизації для електростанцій CSP з наглядним досвідом, що розповсюджується по всій Азії, Північній та Південній Америці, Європі та Північній Африці», – зазначив спікер компанії China Shipbuilding New Power Co. Ltd.

Маючи потужність генерації понад 174 ГВт у 2018 році, Китай є провідним виробником сонячної електроенергії в світі. У минулому році китайський уряд надав понад 430 млн. дол. США субсидій на нові проєкти сонячної енергетики. Країна розглядає різні ефективні технології використання енергії сонця. Технологія CSP, на відміну від фотоелектричних панелей (Photovoltaics – PV), концентрує сонячне випромінення і перетворює світло на тепло, що приводить у рух двигун, підключений до електрогенератора. В той час як PV не накопичують тепло, термальна енергія від CSP може зберігатися щоб допомогти вирішити питання нестабільності через відсутність сонця або інші зміни у навколишньому середовищі.

З загальними інвестиціями понад 368 млн. дол. США, очікується, що цей проєкт, який реалізується з нуля під керівництвом компанії China Shipbuilding New Power Co. Ltd, буде виконаний найближчим часом.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: