Компанія АББ отримала замовлення вартістю 40 млн. дол. США на екологічно чисту підстанцію в Німеччині

26/ 11/ 2018

Модернізація електричної підстанції з інноваційними розподільчими пристроями з елегазовою ізоляцією допомагає компанії TransnetBW знижувати негативний вплив на довкілля

Компанія АББ отримала замовлення вартістю близько 40 млн. дол. США від німецького оператора мережі електропередачі TransnetBW на модернізацію підстанції високої напруги в місті Обермоовайлер у федеральній землі Німеччини Баден-Вюртемберг. Інтегральною частиною модернізації стане встановлення компанією АББ першого в світі комплектного розподільчого пристрою з елегазовою ізоляцією (КРПЕ) на 380 кіловольт (кВ), де використовується екологічно чиста газова суміш, яка є альтернативою галузевого стандарту SF6,.

Підстанції забезпечують ефективну та надійну передачу та розподіл електроенергії. На підстанції розподільче обладнання управляє та захищає мережу від відключень та забезпечує надійне постачання електроенергії.

Комплектний розподільчий пристрій з елегазовою ізоляцією на 380 кВ від АББ, встановлений на підстанції Weier компанії TransnetBW у Німеччині

Завдяки своїм унікальним фізичним властивостям, газ SF6 широко використовувався в електричній галузі протягом десятиліть. Проте, він є парниковим газом, отже АББ працювала над альтернативними рішеннями. У 2015 році АББ успішно здала в експлуатацію підстанцію, що використовує розподільчу технологію AirPlus™ на підстанції КРПЕ потужністю 170 кВ у Цюріху на основі альтернативної газової суміші.

Нова підстанція КРПЕ в Обермоовайлері на 380 кВ є подальшою віхою, що позиціонує АББ на передовому краї екологічно чистих інновацій. Вона підтримує стратегію Німеччини щодо зниження викидів парникових газів на 40% до 2020 року та до 95% до 2050 року.

«АББ вже понад 30 років співробітничає з компанією TransnetBW у галузі технологій, і ми розпочали ще одну інноваційну віху, – зазначив Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії АББ. – Екологічно чисте рішення комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією від АББ знизить вплив на довкілля, в той же час зміцнюючи мережу електропередачі».

«Цим проектом ми з задоволенням прокладаємо шлях для технічних інновацій, що можуть зробити вагомий внесок у захист клімату», – зазначив доктор Вернер Гетс, керуючий директор компанії TransnetBW.

У 2018 році АББ відзначає 50-ту річницю свого впровадження технології комплектних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією. Компактна конструкція КРПЕ дозволяє економити до 70% простору у порівнянні з підстанціями з розподільчими пристроями з повітряною ізоляцією. Як лідер на ринку з технологій КРПЕ високої напруги, компанія АББ пропонує обладнання з діапазоном потужності від 72,5 кВ до 1200 кВ та має базу встановленого обладнання більше 30 000 пристроїв. Серед новітніх пропозицій АББ – екологічно чисті та цифрові можливості.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: