IX Дипломатичний різдвяний ярмарок!

04/ 12/ 2019

Вже вісім років поспіль дипломатичний корпус, акредитований в Одеській області долучається до проведення Дипломатичного різдвяного ярмарку, що дозволяє зібрати кошти для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень Одеської області та міста Одеса. Цей рік не стане винятком!

Традиційно дипломатичний різдвяний ярмарок проводиться за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради.

На ярмарку можна буде придбати традиційні та національні продукти та кулінарні вироби, оригінальні сувеніри, новорічні прикраси. Святковий настрій створюватиме концертна програма з виступами національних колективів країн, представлених на ярмарку. Все це приваблює багато відвідувачів, дозволяє зібрати кошти та допомогти дитячим медичним установам. Це яскраве різдвяне свято з неповторною атмосферою і колоритом.

За 8 років проведення ярмарку було придбано:

  • сучасний інструментальний комплекс для проведення нейрохірургічних втручань для Одеської обласної клінічної лікарні (2011 рік)
  • газоаналізатор крові «Easy Stat» для відділення серцево-судинної хірургії КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» (2012 рік)
  • електроенцефалограф «Нейрон-Спектр-2» для дитячо-юнацького відділення Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я, витратні матеріали для газоаналізатора крові «Easy Stat» для КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня», устаткування для Міської клінічної лікарні № 10 для Міського дитячого туберкульозного санаторію № 3 Ластівка (2013 рік)
  • повітряний компресор AD-3500 і оксигенатор та витратні матеріали для газоаналізатора крові «Easy Stat» для КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня», препарати «Креон» для міських дитячих поліклінік № 2, № 4, № 6, № 7, холодильник BEKO CS для пологового будинку № 4 (2014 рік)
  • реанімаційний комплекс для новонароджених відкритого типу «Fisher & Paykel Healthcare Limited» та витратні матеріали для газоаналізатора крові «Easy Stat» для КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» (2015 рік)
  • автоматичний біохімічний аналізатор крові для дитячої міської клінічної лікарні № 3 (2016 рік)
  • «ЕММА» – капнограф і пральна машинка-автомат з сушінням для дитячої міської лікарні № 1 ім. Б.Я. Різника.(2017 рік)
  • фетальні монітори для дослідження одно плідної та багатоплідної вагітностей, апарат для пролонгованої штучної вентиляції легенів, холодильник для зберігання препаратів для пологового будинку № 5, витратні матеріали для газоаналізатора крові «Easy Stat» для КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» (2018 рік)

Цього року планується збирати кошти на придбання КУ «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» медичного виробу «Система обігріву пацієнта на гелевій пластині». Ця система важлива для підтримки оптимального температурного режиму пацієнта під час тривалих операційних втручань, особливо новонароджених дітей і дітей, які перебувають у важкому стані. Також дозволяє запобігти утворенню ускладнень, пов’язаних з переохолодженням. Ці пристрої для операційних столів максимально безпечні та ефективні для збереження тепла пацієнтів, особливо під час втручань на органах черевної порожнини та кишечника, коли втрата тепла є максимальною. А також зібрані кошти будуть направлені на придбання медичного обладнання – апарату штучної вентиляції легенів «BLIZAR» для КНП «Пологовий будинок №1» ОМР.

Лінк на захід у Фейсбуці https://www.facebook.com/events/430990011169899/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: