Ірину Мірошник переобрано членом правління Європейської асоціації глибокого друку

25/ 09/ 2018
  Президента IMMER Group Ірину Мірошник переобрано членом правління Європейської асоціації глибокого друку (ERA). Засідання Генеральної асамблеї ERA, на якому розглядалось питання про обрання членів правління Асоціації, відбулось 24 вересня 2018 року в Страсбурзі (Франція). Окрім Ірини Мірошник, в якості членів правління ERA повторно обрані Роберт Бірфройнд  (Robert Bierfreund), Interprint, Німеччина; Джанкарло Черутті (Giancarlo Cerutti), OMG Cerutti, Італія; Андреас Дорфлер (Andreas Dörfler), Impress, Німеччина. Новим членом правління обрано Герхарда Гоцека (Gerhard Gocek), TANNPAPIER, Австрія. Нагадаємо, що Ірина Мірошник вперше ввійшла до складу правління ERA в листопаді 2014 року. Наявність представника України в правлінні такої авторитетної професійної асоціації дає можливість лобіювати інтереси українського бізнесу на всіх рівнях, зокрема й в Комітеті міністрів Ради Європи. Про Європейську асоціацію глибокого друку ERA – провідна міжнародна некомерційна організація, заснована в 1956 році. Наразі Асоціація об’єднує близько 90 компаній з таких секторів, як пакування, друк, художній друк, а також суміжних галузей. Діяльність ERA спрямовано на популяризацію ротогравюрного друку та підтримку компаній, що використовують цю технологію у виробництві. Докладну інформацію про Асоціацію можна знайти на сайті ERA – http://www.era.eu.org/. Інформація про компанію: IMMER Group є однією з провідних компаній по виробництву повного циклу плівок BOPP; видувних коекструзійних до 11 шарів плівок, включаючи твіст-плівки, бар’єрні плівки, біорозчинні плівки для мульчування, етикетки, самоклейки та готові пакети. Міжнародна група об’єднує два заводи в Україні та Латвії, власний науково-дослідний центр, власну студію дизайну та офіси на ключових ринках. Виготовлені вироби відповідають екологічним і правовим вимогам усіх ринків, включаючи ЄС та США, і експортуються по всьому світу. IMMER Group виробляє інтерактивну упаковку з анти-контрафакцією, прихованим кодуванням, Track & Trace і іншими високотехнологічними рішеннями. Гнучкі пакувальні рішення отримують ряд національних та міжнародних нагород, включаючи WordStar WPO, GAA Golden Cylinder, нагороди EFIA та інші. Група IMMER є також членом асоціацій: FPA, консорціуму CEFLEX, FPE, EAFA, ERA та EUBP. Група є активним учасником Глобального договору ООН, Ініціативи ООН SAVE FOOD та Програми Responsible Care. Більш детальна інформація на офіційному сайте: www.immer.group

Президента IMMER Group Ірину Мірошник переобрано членом правління Європейської асоціації глибокого друку (ERA). Засідання Генеральної асамблеї ERA, на якому розглядалось питання про обрання членів правління Асоціації, відбулось 24 вересня 2018 року в Страсбурзі (Франція).

Окрім Ірини Мірошник, в якості членів правління ERA повторно обрані Роберт Бірфройнд  (Robert Bierfreund), Interprint, Німеччина; Джанкарло Черутті (Giancarlo Cerutti), OMG Cerutti, Італія; Андреас Дорфлер (Andreas Dörfler), Impress, Німеччина. Новим членом правління обрано Герхарда Гоцека (Gerhard Gocek), TANNPAPIER, Австрія.

Нагадаємо, що Ірина Мірошник вперше ввійшла до складу правління ERA в листопаді 2014 року. Наявність представника України в правлінні такої авторитетної професійної асоціації дає можливість лобіювати інтереси українського бізнесу на всіх рівнях, зокрема й в Комітеті міністрів Ради Європи.

Про Європейську асоціацію глибокого друку

ERA – провідна міжнародна некомерційна організація, заснована в 1956 році. Наразі Асоціація об’єднує близько 90 компаній з таких секторів, як пакування, друк, художній друк, а також суміжних галузей. Діяльність ERA спрямовано на популяризацію ротогравюрного друку та підтримку компаній, що використовують цю технологію у виробництві. Докладну інформацію про Асоціацію можна знайти на сайті ERA – http://www.era.eu.org/.

Інформація про компанію:

IMMER Group є однією з провідних компаній по виробництву повного циклу плівок BOPP; видувних коекструзійних до 11 шарів плівок, включаючи твіст-плівки, бар’єрні плівки, біорозчинні плівки для мульчування, етикетки, самоклейки та готові пакети. Міжнародна група об’єднує два заводи в Україні та Латвії, власний науково-дослідний центр, власну студію дизайну та офіси на ключових ринках. Виготовлені вироби відповідають екологічним і правовим вимогам усіх ринків, включаючи ЄС та США, і експортуються по всьому світу. IMMER Group виробляє інтерактивну упаковку з анти-контрафакцією, прихованим кодуванням, Track & Trace і іншими високотехнологічними рішеннями. Гнучкі пакувальні рішення отримують ряд національних та міжнародних нагород, включаючи WordStar WPO, GAA Golden Cylinder, нагороди EFIA та інші. Група IMMER є також членом асоціацій: FPA, консорціуму CEFLEX, FPE, EAFA, ERA та EUBP. Група є активним учасником Глобального договору ООН, Ініціативи ООН SAVE FOOD та Програми Responsible Care. Більш детальна інформація на офіційному сайте: www.immer.group

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: