Інвестиційні можливості України будуть презентовані на головній міжнародній виставці у сфері нерухомості та містобудування у Канах

19/ 12/ 2019

Вже 15 років поспіль Україна представлена на MIPIM, щорічній міжнародній інвестиційній виставці №1, що проходить у Канах (Франція). Останні три роки Київ був єдиним учасников від України на заході. Столиця була представлена стендом та насиченою програмою заходів. За підтримки мера Віталія Кличко та бізнес-спільноти, місто успішно презентувало приватні та міські інвестиційні проекти.

Проект Ukraine at MIPIM – це наступний крок, який дозволить покращити присутність локальних гравців на міжнародній арені, завдяки спільній програмі просування країни в цілому та окремих проектів з Києва, Львова, Дніпра, Івано-Франківська.

Ukraine at MIPIM представить перспективні міста, проекти нерухомості та альтернативні інвестиційні можливості в усіх секторах економіки міжнародній бізнес-спільноті з 10 по 13 березня в Канах. Спільна програма просування в рамках проекту Ukraine at MIPIM ініційована командою незалежних лідерів із багаторічним досвідом участі у MIPIM та глибоким розуміння усіх можливостей, які відкриваються для залучення інвесторів та покращення інвестиційної привабливості.

Проект Ukraine at MIPIM включає:

  • Спільний стенд у самому серці Канського Палацу Фестивалів
  • Сайт та просування в соціальних медіа
  • Локальну та міжнародну медіа підтримку
  • Програму заходів на стенді та за його межами

Місія проекту Ukraine at MIPIM – зробити Україну та її проекти помітними на інвестиційній карті світу завдяки усім інструментам, що доступні на виставці, підкреслити різноманітні можливості країни, починаючи з smart urban development до інновацій та альтернативних проектів, а також покращити сприйняття України західною бізнес-спільнотою.

Ukraine at MIPIM – це

  • 4-денна програма заходів, які продемонструють інвестиційні можливості України – від класичних проектів нерухомості до розвитку smart city, технологій, проектів ревіталзації та IT
  • платформа, де об’єднуються локальна та міжнародна бізнес-аудиторії заради спільних проектів
  • можливість обговорити глобальні теми та тренди на одній сцені з провідними міжнародними лідерами
  • широка медіа підтримка та присутність у відомих авторитетних міжнародних ЗМІ

ПРО MIPIM

MIPIM – головна інвестиційна виставка, яка збирає впливових гравців та інвесторів з усіх сфер, пов’язаних із розвитком міст, інфраструктури, проектів класичної нерухомості, альтернативними проектами нерухомості, а також технологіями. Захід збирає більше 26 000 учасників, включаючи 6 000 інвесторів, 560 політичних лідерів зі 100 країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: