fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

International Conference Banking Digital & AI Lab – 2024

27/ 06/ 2024
  06.09.2024 | 09:00 - 18:00 Київ, Україна, Конференц-хол EQUIDES CLUB ОФЛАЙН + ОНЛАЙН Збираємось разом, щоб думати про майбутнє! Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній Конференції «Banking Digital & AI Lab - 2024», яка відбудеться 06 вересня 2024 року у Києві (EQUIDES CLUB, готель “CHALET EQUIDES”5*) у форматі ОФЛАЙН + ОНЛАЙН. Аудиторія Конференції: Банки та МФО, Платіжні провайдери та фінтех-компанії, ІТ-розробники фінансових продуктів, Страхові та Юридичні компанії, а також представники регулятора та міжнародні інституції. До участі у конференції  також зможуть приєднатися Online учасники не тільки з України, а і представники фінансових установ з інших країн! Головні блоки питань, які будуть в центрі нашої уваги: KEYNOTE PANEL: DIGITAL BANKS & FinTech. Іноваційні Партнерства. Блок 1: ЦИФРОВІ БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ (Digital Banking). Блок 2: ФІНАНСОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (FinTech). Блок 3: ЦИФРОВИЙ ШЛЯХ КЛІЄНТА.                                  Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість завести нові ділові контакти та знайти партнерів для спільних проектів! В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ!  Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гольфу в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, який розташований на території Equides Club, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на Конференції та впевнені, що ваш досвід та знання будуть цінним внеском до обговорення цих важливих тем. Реєструйтеся прямо зараз на нашому сайті і до зустрічі на Конференції! Організатор Конференції - «Business-Format Group» Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668 (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95 [email protected], www.business-format.com.ua

06.09.2024 | 09:00 – 18:00 Київ, Україна, Конференц-хол EQUIDES CLUB

ОФЛАЙН + ОНЛАЙН

Збираємось разом, щоб думати про майбутнє!

Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній Конференції «Banking Digital & AI Lab – 2024», яка відбудеться 06 вересня 2024 року у Києві (EQUIDES CLUBготель “CHALET EQUIDES”5*) у форматі ОФЛАЙН + ОНЛАЙН.

Аудиторія Конференції: Банки та МФО, Платіжні провайдери та фінтех-компанії, ІТ-розробники фінансових продуктів, Страхові та Юридичні компанії, а також представники регулятора та міжнародні інституції. До участі у конференції  також зможуть приєднатися Online учасники не тільки з України, а і представники фінансових установ з інших країн!

Головні блоки питань, які будуть в центрі нашої уваги:

KEYNOTE PANEL: DIGITAL BANKS & FinTech. Іноваційні Партнерства.

Блок 1: ЦИФРОВІ БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ (Digital Banking).

Блок 2: ФІНАНСОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (FinTech).

Блок 3: ЦИФРОВИЙ ШЛЯХ КЛІЄНТА.                                 

Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість завести нові ділові контакти та знайти партнерів для спільних проектів!

В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ!  Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гольфу в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, який розташований на території Equides Club, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на Конференції та впевнені, що ваш досвід та знання будуть цінним внеском до обговорення цих важливих тем. Реєструйтеся прямо зараз на нашому сайті і до зустрічі на Конференції!

Організатор Конференції – «Business-Format Group»

Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668 (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95 [email protected], www.businessformat.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: