fbpx

INTEGRITES оголошує про нові призначення в команді

12/ 02/ 2020

INTEGRITES оголошує про нові призначення в команді за результатами оцінювання її роботи у 2019 році.

Кадрові зміни відбулися у складі практики податкового і митного права INTEGRITES. Команда під керівництвом партнера Вікторії Фоменко вже здобула провідну позицію на національному юридичному ринку. Зокрема, практика захищає інтереси клієнта в одному з перших в Україні спорів щодо трансфертного ціноутворення, а також супроводжує рекордне для України оскарження клієнтом результатів податкової перевірки на суму понад 8 млрд грн.

З 1 січня 2020 року фірма посилює практику податкового і митного права: Олег Котляр і Костянтин Харченко призначені на позиції старших юристів.

Олег Котляр має понад 6 років юридичної практики у сфері податкового права, консультує приватних клієнтів та українські групи компаній. Він спеціалізується на питаннях оподаткування бізнесу і приватних осіб, корпоративного структурування, планування й наслідування майна, а також супроводі угод, що включають транскордонні операції. Як член комітетів з податкової та митної політики бізнес-асоціацій – АСС та ЕВА, Олег долучається до законотворчості, зокрема, він брав участь у написанні закону про BEPS.

Костянтин Харченко працює у сфері податкового права понад 8 років та спеціалізується на питаннях оподаткування бізнесу, трансфертного ціноутворення, податкової звітності та бухгалтерського обліку. Він консультує клієнтів щодо податкових перевірок та представляє їхні інтереси в судах. Костянтин супроводжує провідних гравців у секторах енергетики, роздрібної торгівлі, агропромисловості, fintech  та металургії, серед яких NBT AS, Scatec Solar, Eurocape/LongWing, Epiroc Ukraine, Dunapack, Svitoil.

За результатами  роботи в 2019 році, партнерський склад INTEGRITES також призначив Марту Грунську на посаду старшого юриста практики вирішення транскордонних спорів.

Впродовж 9 років Марта Грунська займається вирішенням складних спорів в українських судах усіх інстанцій та інших державних органах. Досвід Марти включає супровід комплексних проектів, пов’язаних із розшуком активів, стягненням заборгованості, протидією рейдерству та захистом підприємств від необґрунтованих претензій контролюючих органів. Серед клієнтів Марти – міжнародні організації, а також іноземні інвестори та великий український бізнес, що працюють у таких секторах, як агропромисловий комплекс, енергетика та авіація.

Крім того, за результатами щорічного оцінювання, Анна Гарбар стала юристом практики антимонопольного і конкурентного права, а Зоряна Матіяш – молодшим юристом практики вирішення транскордонних спорів, Діана Малиш – молодшим юристом практики нерухомості та енергетики.

Керуючий партнер INTEGRITES Олексій Фелів«Усі підвищення – це результат щорічного оцінювання роботи нашої команди. У нас це прозора система, що базується на зрозумілих KPI. Про неї новачки дізнаються на співбесіді і можуть надалі планувати свою кар’єру в фірмі. Пишаюся результатом, який показали Марта, Олег, Костянтин, Анна, Зоряна та Діана – для кожного з них він справді заслужений».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: