fbpx

IMMER Group запустила виробництво компостованих упакувальних матеріалів

25/ 03/ 2019

IMMER Group першою на ринках України і Латвії налагодила виробництво біорозкладних пакувальних матеріалів. Повний виробничий цикл та поєднання різних технологій друку дає змогу компанії не лише виготовляти дружню до природи плівку, але й формувати з неї деякі види упаковки з друком та нанесенням спеціальних тактильних покрить. У основі нового пакувального матеріалу – сировина на основі кукурудзяного крохмалю, що робить плівку придатною для компостування в домашніх чи промислових умовах. У процесі компостування упаковка розкладається на воду, вуглекислий газ і гумус. Екологічність пакувального матеріалу від IMMER Group підтверджена європейськими сертифікатами “OK COMPOST HOME” та “OK COMPOST INDUSTRIAL”.

На сьогодні рекомендовані сфери застосування нового матеріалу – групова упаковка для кондитерських виробів, індивідуальна упаковка для круп, сухих сніданків, овочів та фруктів. Також з компостованої плівки можуть формуватися пакети для магазинів, які продають товари масового споживання, що стане розумною альтернативою все ще популярним оксобіорозкладним пакетам. Наявність власної лабораторії та R&D-центру дозволяють IMMER Group експериментувати і проводити спільні випробовування нового матеріалу згідно вимог замовника.

Створення пакувальних матеріалів, дружніх до навколишнього середовища, є внеском IMMER Group у реалізацію цілей сталого розвитку ООН, а також допомагає відповідальному бізнесу і споживачам зменшувати кількість сміття і практикувати дбайливе відношення до навколишнього середовища.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: