fbpx

ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Ключові аспекти розвитку електрометалургійної галузі»

02/ 03/ 2020

Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції /УкрФА/ запрошує членів Європейської Бізнес Асоціації долучитись до обговорення актуальних питань електрометалургійної та суміжних галузей на ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Ключові аспекти розвитку електрометалургійної галузі». Для компаній Асоціації діє спеціальна знижка на реєстрацію.

Дата: 17-18 вересня 2020 року

Час: 9:30 – 20:30

Місце проведення: President Hotel (м. Київ, вул. Госпітальна, 12)

Захід є унікальним майданчиком, що дасть можливість зустрітися з представниками провідних компаній електрометалургійної галузі в Україні та закордонними фахівцями галузі, а також налагодити нові ділові контакти, дізнатись останні новини сектору з перших вуст, а також знайти нових партнерів і клієнтів для Вашого бізнесу.

Під час конференції планується обговорення питань міжнародної торгівлі та захисту ринку електрометалургійної продукції; представники виробничих підприємств галузі з України, а також їх закордонні колеги поділяться сучасними трендами науково-технічного прогресу, обговорять перспективи та можливості реалізації наукових досліджень в сфері реалізації низьковуглецевої економіки та виробництва; можливості застосування сучасного обладнання, пристроїв та устаткування задля забезпечення ресурсозбереження та енергоефективності підприємств; підніматимуться питання логістики, екології та охорони праці.

На завершення конференції планується урочисте нагородження переможців конкурсу наукових робіт «Інноваційні підходи в електрометалургії та споріднених галузях: від науки до виробництва», який відбудеться на базі Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на замовлення УкрФА.

На другий день учасникам конференції пропонується можливість відвідати один з екскурсійних турів: технічний тур на Побузький феронікелевий комбінат або оглядовий тур до Чорнобиля.

До участі в конференції запрошуються виробники, постачальники та споживачі продукції електрометалургійної та дотичних галузей економіки, торгівельні та сервісні підприємства, представники органів влади, аналітики та науковці.

Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова. Реєстрація вважається остаточно підтвердженою з моменту оплати участі у заході. Зареєструватися для участі можливо на сайті ukrfa.com.ua в розділі ЗАХОДИ/ІХ Конференція. Для отримання знижки потрібно вказати при реєстрації, що компанія входить до ЄБА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: