fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ХI Національний Форум Бухгалтерів та Аудиторів “RoZOOM”

24/ 11/ 2021
  Бажаєте: Прокачати Розум? Навчитися гнучкості мислення та здатності перегорнути думки догори дригом? Захопитись новими ідеями, нестандартною поведінкою, багатою уявою про світ навколо? Стимулювати генерування ідей та нестандартних рішень? Переконатися, що гнучке мислення потрібне не лише представникам творчих професій, але й кожному з нас? Це навичка, якої можна навчитися і яку треба постійно відточувати. Тоді вас точно зацікавить масштабний івент від Ради Незалежних Бухгалтерів та Аудиторів - ХI Національний Форум Бухгалтерів та Аудиторів “RoZOOM”, який відбудеться 17 грудня 2021 в ТПП України, м. Київ. Організатори обіцяють показати бухгалтерам та аудиторам, що всі обмеження живуть лише в голові. Для того, аби бути щасливим, геть нічого не потрібно, у вас все є! Всесвіт всередині нас! Традиційно на форумі не будуть говорити про податки та фінансову звітність. Цього року мото - ПРОКАЧАЙ СВІЙ РОЗУМ! У центрі - ОСОБИСТІСТЬ бухгалтера. РНБА приділяє особливу увагу питанням саморозвитку й підвищення особистої ефективності фінансового лідера. На вас чекають виступи від 5 успішних спікерів, які допоможуть ПРОКАЧАТИ РОЗУМ та панельна дискусія з зірковими учасниками, ім’я, яких організатори тримають у тайні. Але стовідсотково ви ще раз переконаєтесь, що вчитись новому, пізнавати світ ніколи не буває пізно! Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 5%. Детальна програма та квитки за посиланням: https://forum11.rnba.com.ua/ Цього року, у зв’язку з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, організатори обмежують кількість учасників – лише 350 квитків будуть у продажі! Тож покваптесь!

Бажаєте:

  • Прокачати Розум?
  • Навчитися гнучкості мислення та здатності перегорнути думки догори дригом?
  • Захопитись новими ідеями, нестандартною поведінкою, багатою уявою про світ навколо?
  • Стимулювати генерування ідей та нестандартних рішень?
  • Переконатися, що гнучке мислення потрібне не лише представникам творчих професій, але й кожному з нас? Це навичка, якої можна навчитися і яку треба постійно відточувати.

Тоді вас точно зацікавить масштабний івент від Ради Незалежних Бухгалтерів та Аудиторів – ХI Національний Форум Бухгалтерів та Аудиторів “RoZOOM”, який відбудеться 17 грудня 2021 в ТПП України, м. Київ.

Організатори обіцяють показати бухгалтерам та аудиторам, що всі обмеження живуть лише в голові. Для того, аби бути щасливим, геть нічого не потрібно, у вас все є! Всесвіт всередині нас!

Традиційно на форумі не будуть говорити про податки та фінансову звітність. Цього року мото – ПРОКАЧАЙ СВІЙ РОЗУМ! У центрі – ОСОБИСТІСТЬ бухгалтера. РНБА приділяє особливу увагу питанням саморозвитку й підвищення особистої ефективності фінансового лідера.

На вас чекають виступи від 5 успішних спікерів, які допоможуть ПРОКАЧАТИ РОЗУМ та панельна дискусія з зірковими учасниками, ім’я, яких організатори тримають у тайні. Але стовідсотково ви ще раз переконаєтесь, що вчитись новому, пізнавати світ ніколи не буває пізно!

Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 5%.

Детальна програма та квитки за посиланням: https://forum11.rnba.com.ua/

Цього року, у зв’язку з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, організатори обмежують кількість учасників – лише 350 квитків будуть у продажі!

Тож покваптесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: