fbpx

Група логістичних компаній ZAMMLER допомагає в боротьбі з COVID-19

13/ 04/ 2020
  Група логістичних компаній ZAMMLER заявила про свою готовність безоплатно надати частину складських площ для тимчасового розміщення товарів, спрямованих на боротьбу з епідемією коронавірусу. При цьому в компанії зазначають, що пропозиція можлива лише для юридичних осіб. «В цей непростий для України та світу час надважливо об’єднувати зусилля в боротьбі із невидимим ворогом. Ми, як соціально відповідальний бізнес, готові підтримати організації, які на благодійній основі допомагають медикам засобами захисту, медичним обладнанням, сім’ям, які опинились у скруті та ін. Для таких цілей частину наших складських комплексів класу А ми готові надавати безоплатно», - повідомляють у ZAMMLER. Компаніям та організаціям, у яких є актуальний запит відповідно до вказаної пропозиції, прохання написати на електронну адресу info@zammler.com.ua, в темі листа вказати «В підтримку боротьби з COVID-19».

Група логістичних компаній ZAMMLER заявила про свою готовність безоплатно надати частину складських площ для тимчасового розміщення товарів, спрямованих на боротьбу з епідемією коронавірусу. При цьому в компанії зазначають, що пропозиція можлива лише для юридичних осіб.

«В цей непростий для України та світу час надважливо об’єднувати зусилля в боротьбі із невидимим ворогом. Ми, як соціально відповідальний бізнес, готові підтримати організації, які на благодійній основі допомагають медикам засобами захисту, медичним обладнанням, сім’ям, які опинились у скруті та ін. Для таких цілей частину наших складських комплексів класу А ми готові надавати безоплатно», – повідомляють у ZAMMLER.

Компаніям та організаціям, у яких є актуальний запит відповідно до вказаної пропозиції, прохання написати на електронну адресу info@zammler.com.ua, в темі листа вказати «В підтримку боротьби з COVID-19».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: